Роззор

На сайті немає в наявності товарів з торговою назвою «Роззор»

Роззор - гіполіпідемічні засоби. Гіполіпідемічні засоби, комбінації. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази, інші комбінації. Розувастатин та кислота ацетилсаліцилова. Код АТХ С10B Х05.

Показання до застосування

Лікарський засіб призначений для вторинної профілактики серцево-судинних ускладнень у дорослих пацієнтів, стан яких адекватно контролюється при застосуванні розувастатину і ацетилсаліцилової кислоти у дозах, рівних дозам даної комбінації.

Протипоказання

Повʼязані з комбінацією діючих речовин

  • підвищена чутливість до розувастатину, саліцилатів, інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) або будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу;
  • тяжке порушення функції нирок (кліренс креатиніну < 30 мл/хв);
  • період вагітності та годування груддю; препарат також протипоказаний жінкам репродуктивного віку, які не застосовують належні засоби контрацепції.

Побічні реакції

З боку крові та лімфатичної системи: подовження часу кровотечі; рідко ‒ тромбоцитопенія, агранулоцитоз, панцитопенія, лейкопенія, апластична анемія, залізодефіцитна анемія.

З боку імунної системи: нечасто ‒ астма; рідко ‒ реакції гіперчутливості, такі як еритематозні/екзематозні шкірні реакції, кропив’янка, риніт, закладеність носа, бронхоспазм, ангіоневротичний набряк, зниження артеріального тиску до стану шоку.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: рідко – синдром Стівенса – Джонсона, токсичний епідермальний некроліз та медикаментозна реакція з еозинофілією та системними симптомами (DRESS-синдром); дуже рідко – ексудативна мультиформна еритема.

З боку метаболізмі та харчування: дуже рідко ‒ гіпоглікемія, порушення кислотно-лужної рівноваги.

З боку нервової системи: рідко ‒ головний біль, запаморочення, тиніт, порушення зору, порушення слуху, сплутаність свідомості.

З боку шлунково-кишкового тракту: дуже часто ‒ мікрокровотечі (70 %); часто ‒ шлункові симптоми; нечасто ‒ диспепсія, нудота, блювання, діарея; рідко ‒ шлунково-кишкові кровотечі, шлунково-кишкові виразки, що у дуже рідких випадках можуть призвести до перфорації.

З боку гепатобіліарної системи: рідко ‒ печінкова дисфункція; дуже рідко ‒ підвищення рівня трансаміназ.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: рідко ‒ порушення функції нирок; повідомлялося про розвиток гострої ниркової недостатності.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Лікарський засіб протипоказано застосовувати жінкам у період вагітності та годування груддю.

Жінки репродуктивного віку повинні використовувати належні засоби контрацепції.

Якщо пацієнтка завагітніє в період застосування цього лікарського засобу, лікування слід негайно припинити.

Діти

Лікарський засіб не призначений для застосування дітям.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Ацетилсаліцилова кислота

Ацетилсаліцилова кислота не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Розувастатин

Дослідження впливу розувастатину на здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами не проводилися. Однак, з огляду на фармакодинамічні властивості лікарського засобу, малоймовірно, що розувастатин чинитиме вплив на таку здатність. При керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами слід враховувати можливість запаморочення в період лікування.

Передозування

Запаморочення, шум у вухах, втрата слуху, занепокоєння, дратівливість, галюцинації, тремор, дзвін у вухах, гіпервентиляція, відчуття спраги, почервоніння шкіри, пітливість. У тяжких випадках – втрата свідомості, судоми, гіпертермія, нудота, блювання, біль у животі, респіраторний алкалоз у дорослих. Гіпокаліємія, зневоднення, підвищення рівня аміаку, олігурія, порушення згортання крові, порушення функції нирок. У тяжких випадках існує ризик набряку легенів некардіальної природи, а також рабдоміолізу і ниркової недостатності, можливий розвиток гострого респіраторного дистрес-синдрому (ГРДС), а також аритмії і серцевої недостатності.

Лікування

Застосування засобів для спорожнення шлунка. Активоване вугілля значно скорочує час виведення. Регідратація, корекція метаболічного ацидозу і, можливо, електролітних порушень. Омепразол для захисту слизової оболонки шлунка. Застосування протиблювотних засобів, підлуговування сечі бікарбонатом натрію для виведення саліцилатів з організму, глюкоза. Необхідно контролювати показники коагуляції. Вітамін К призначається при тяжких отруєннях або порушеннях згортання крові. У разі порушень кровотечі призначають концентрат тромбоцитів та/або свіжозаморожену плазму. При відсутності достатнього ефекту призначають інгібітори фібринолізу. Надання допомоги при непритомності. У разі тяжкого отруєння (помірна або висока концентрація саліцилатів у поєднанні з вираженим ацидозом і порушеннями з боку ЦНС) та при нирковій недостатності слід також розглянути можливість гемодіалізу. Симптоматична терапія (наприклад, у разі гіпертермії, набряку мозку, набряку легенів).

Розувастатин

Специфічного лікування передозування немає. У разі передозування пацієнта слід лікувати симптоматично та у разі необхідності вжити підтримуючих заходів. Потрібно контролювати функції печінки та рівні КК. Ефективність гемодіалізу малоймовірна.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Роззор на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!