Нікоретте

Товарів: 6
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 24.02.2024

Нікоретте: засіб для боротьби з нікотиновою залежністю

Нікоретте — лікарський препарат, який використовується для лікування нікотинової залежності у курців. Діюча речовина засобу — нікотин, він представлений у таких лікарських формах, як: спреї, гумки жувальні, пластири, льодяники Нікоретте.

Дія Нікоретте

Ліки Нікоретте проти паління знижує виразність симптомів відміни в осіб із нікотиновою залежністю, для нікотинозамісної терапії. При різкому припиненні частого споживання продукції, що містить нікотин, виникає синдром відміни, з’являється непереборна потреба в тютюнопалінні. Препарати, що використовуються в замісній терапії нікотину, дають можливість скоротити кількість використовуваного тютюну, знижуючи виразність проявів синдрому відміни. Препарат Нікоретте показаний пацієнтам, які кидають курити, для зменшення кількості сигарет, що викурюються, до повного припинення паління. Допомагає пацієнтам, які не мають можливості курити з різних причин.

Фармакодинаміка

Різка відмова від нікотиновмісних продуктів після тривалого періоду їх щоденного застосування призводить до характерного синдрому відміни: дисфорії або депресії; безсоння; дратівливості; фрустрації або агресивності; неспокою; порушення здатності концентрувати увагу, нетерпимості; розладів з боку серця; підвищення апетиту або збільшення маси тіла. Нікотинова залежність також є вираженим клінічним симптомом, який спостерігається при синдромі відміни. Нікоретте запобігає розвитку синдрому відміни в осіб, які кинули палити; допомагає уникнути розвитку нікотинової залежності. Нікоретте при застосуванні у відповідній дозі допомагає контролювати масу тіла після припинення паління.

Клінічні дослідження продемонстрували, що препарати для нікотинозамісної терапії здатні допомогти курцям утриматися від паління.

Фармакокінетика

Кількість нікотину, що всмоктується, залежить від кількості вивільненого нікотину і втраченого при ковтанні. У процесі жування гумки нікотин повільно вивільняється та абсорбується у порожнині рота. Системна біодоступність проковтнутого нікотину незначна внаслідок його утилізації печінкою за так званим «ефектом першого проходження». Швидке досягнення концентрацій нікотину високого рівня, що спостерігається при палінні, малоймовірне при застосуванні Нікоретте®. Зазвичай вивільняється приблизно 1,4 мг нікотину з гумок 2 мг або 3,4 мг нікотину з гумок 4 мг. Максимальна концентрація в крові досягається через 30 хвилин жування і на той час подібна до концентрації через 20-30 хвилин після випалювання цигарки середньої міцності. Основні метаболіти в сечі — котинін (12% дози) і транс-3-гідроксикотинін (37% дози).

Фармакокінетика нікотину не порушується у пацієнтів із цирозом печінки з незначним ступенем печінкової недостатності (5 балів за шкалою Чайлд-П’ю), однак кліренс нікотину зменшується у пацієнтів із цирозом печінки при помірно вираженій печінковій недостатності (7 балів за шкалою Чайлд-П’ю).

Дозування і тривалість прийому

Слід використовувати препарат щоразу, коли з’являється бажання викурити сигарету. Дозування для кожного пацієнта підбирається індивідуально залежно від споживаної кількості нікотину. Для кожної лікарської форми розроблені спеціальні схеми використання препарату з поетапним зменшенням споживання нікотину. Засвоюваність Нікоретте не залежить від прийому їжі. Не слід застосовувати більше 24 подушечок на день.

Можна застосовувати до 4 впорскування пшикалка Нікоретте на годину. Нікотиновий спрей Нікоретте не слід застосовувати більше 2 впорскування одночасно і більше 64 впорскування протягом 24 годин (спрей проти куріння Нікоретте 4 впорскування на годину протягом 16 годин).

Замовити Нікоретте спрей, нікотинова жуйка Нікоретте в Україні а також купити Нікоретте спрей в Україні, жев гумка Нікоретте можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1. Актуальна ціна на Нікоретті спрей, жуйки від куріння Нікоретте зазначена в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Особливості прийому залежно від лікарської форми

Жувальна гумка Нікоретте: застосовується при сильному потязі курити за схемою: розжовувати з перервами 30 хв у повільному темпі до відчуття інтенсивного смаку. Після цього жувальну гумку необхідно розмістити між щокою і яснами, чекаючи, поки присмак не зникне, а далі продовжити жування. За 1 прийом використовується тільки 1 жувальна гумка. Для досягнення максимального всмоктування нікотину слід уникати споживання цих напоїв протягом 15 хвилин перед застосуванням гумки.

Нікоретте у вигляді спрею: підноситься spray nicorette до рота стороною, де розташований розпилювач. При натисканні на балончик Нікоретте в порожнину рота впорскується доза аерозоль Нікоретте.

Ефективним є спільне застосування трансдермального пластиру й жувальної гумки. Починати лікування слід із використання 1 пластиру на 25 мг протягом 16 годин і поєднувати його із жувальною гумкою на 2 мг. На добу потрібно використовувати не менш ніж 4 подушечки (зазвичай 5–6) і не більш ніж 24. Лікування за такою схемою триває 6–15 тижнів, після чого доза нікотину повинна бути знижена. Пластир Нікоретте наклеюється вранці, знімається перед сном. Для попередження подразнення на шкірі пластир рекомендується клеїти на різні ділянки шкіри по черзі.

Побічні ефекти та протипоказання

Деякі симптоми, що виникають під час прийому препарату, можуть бути викликані припиненням паління, відмовою від споживання нікотину, до них належать: дратівливість, порушення сну, почуття тривоги, занепокоєння, пригнічений настрій, труднощі з концентрацією уваги. Засіб проти паління Нікоретте може спровокувати виникнення небажаних реакцій, подібних до тих, які виникають при використанні інших препаратів, що містять нікотин, реакції залежать від дози.

В уразливих осіб можуть виникнути алергічні реакції на компоненти препарату. 

У перші дні прийому лікарського засобу можливі з боку шлунково-кишкового та травного тракту: часто – підвищення слиновиділення, явища дискомфорту, гикавка, нудота, блювання, печія, розлади травлення, рідко – дисфагії, відрижка, позиви до блювання, печіння. Надалі відбувається адаптація.

Протипоказання

  • особи віком до 18 років;
  • виражена чутливість до діючої речовини препарату й інших його складових.

Передозування препаратом виникає у випадках, коли в пацієнта до початку лікування було низьке надходження нікотину, а також у ситуаціях, коли використовується кілька джерел нікотину одразу. Спостерігаються такі симптоми, як: гіперсалівація, нудота, блювота, болі в животі, діарея, виражена пітливість, головний біль, запаморочення, слабкість. У більш важких випадках виникає також порушення дихання і свідомості, судоми, артеріальна гіпертензія, слабкий і неритмічний пульс.

Особливі вказівки

Ліки проти куріння Нікоретте слід з обережністю застосовувати пацієнтам з тяжкими серцево-судинними захворюваннями: оклюзійна хвороба периферичних артерій, цереброваскулярні хвороби, декомпенсована серцева недостатність, стабільна стенокардія, спазм судин, неконтрольована гіпертензія нирковою недостатністю, виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки.

Під час лікування може сформуватися залежність від лікарського засобу, однак менш небезпечна, ніж залежність від паління.

Застосування в період вагітності та годування груддю

У період вагітності гумку жувальну Нікоретте можна застосовувати лише у випадках дуже високого рівня нікотинової залежності та лише за рекомендацією лікаря. Нікотин вільно проникає у грудне молоко у кількості, яка може несприятливо впливати на немовля. З метою зменшення експозиції на дитину не слід застосовувати гумку жувальну Нікоретте при годуванні дітей груддю. Куріння тютюну у жінок репродуктивного віку уповільнює процеси зачаття, що успіх екстракорпорального запліднення значно збільшує ризик безпліддя. У чоловіків куріння тютюну знижує вироблення сперми, підвищує оксидантний стрес, ушкоджує ДНК. Сперматозоїди курців скорочують здатність до запліднення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Паління (але не нікотин) пов’язане зі збільшенням активності CYP1A2. Після відмови від паління може спостерігатися зниження кліренсу субстратів для цього ферменту. Це може призводити до збільшення рівня у плазмі деяких лікарських препаратів; це явище також може бути клінічно значимим для препаратів з вузьким терапевтичним вікном, таких як теофілін, такрин, клозапін і ропінірол.

Плазмова концентрація деяких інших лікарських препаратів, у метаболізмі яких бере участь CYP1A2, також може зрости після відмови від паління; наприклад, це явище може спостерігатися для іміпраміну, оланзапіну, кломіпраміну та флювоксаміну, але дані, що підтверджують цей ефект, недостатні і можливі клінічні наслідки не досліджені.

Обмежені дані свідчать, що метаболізм флекаїніду і пентазоцину також може зазнавати трансформації при палінні.

Керування транспортними засобами

Враховуючи побічні ефекти, що викликаються товаром Нікоретте Свіжа м’ята (нудота, головний біль), препарат впливає (у бік зниження) на швидкість реакції.

Поширені запитання про Нікоретте

Який ефект від Нікоретте?

Препарат дає курцям можливість утримуватися від паління, зменшує виразність симптомів відміни.

Скільки коштує Нікоретте ціна?

Середня ціна на Нікоретте: 161,52–375,00 грн, вона може варіюватися залежно від лікарської форми засобу.

Скільки коштує Нікоретте в аптеці?

За допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 купити Нікоретте можна за доступною ціною, яка становить від 151,20 до 301,68 грн. Актуальна вартість Нікоретте вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Як правильно користуватися Нікоретте?

Пацієнт повинен повністю припинити паління в період замісної терапії. Особливості прийому залежать від вибраної лікарської форми препарату. Детальна інформація зазначена в інструкції до Нікоретте.

Зверніть увагу!

Опис препарату Нікоретте на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Нікоретте: інструкції

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає 2 мг нікотину

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає 2 мг нікотину

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає 2 мг нікотину

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає 4 мг нікотину

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає 4 мг нікотину

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає 4 мг нікотину

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 4 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 22,0 мг, що відповідає нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: гумка жувальна лікувальна по 2 мг, по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: льодяники пресовані по 2 мг; по 20 льодяників у фліп-упаковці

Склад: 1 льодяник пресований містить нікотину резинату 10,5 мг, що еквівалентно нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: льодяники пресовані по 2 мг; по 20 льодяників у фліп-упаковці

Склад: 1 льодяник пресований містить нікотину резинату 10,5 мг, що еквівалентно нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: льодяники пресовані по 2 мг; по 20 льодяників у фліп-упаковці

Склад: 1 льодяник пресований містить нікотину резинату 10,5 мг, що еквівалентно нікотину 2 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: льодяники пресовані по 4 мг; по 20 льодяників у фліп-упаковці

Склад: 1 льодяник пресований містить нікотину резинату 21 мг, що еквівалентно нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: льодяники пресовані по 4 мг; по 20 льодяників у фліп-упаковці

Склад: 1 льодяник пресований містить нікотину резинату 21 мг, що еквівалентно нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: льодяники пресовані по 4 мг; по 20 льодяників у фліп-упаковці

Склад: 1 льодяник пресований містить нікотину резинату 21 мг, що еквівалентно нікотину 4 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, дозований, 1 мг/доза, по 150 доз спрею у ПЕТ- флаконі ємністю 15 мл, ПЕТ- флакон з механічним розпилювачем і захисним клапаном поміщують у пластиковий футляр із поліпропілену, по 1 або 2 пластикових футляри у пластиковому контурному контейнері із картонною основою

Склад: 1 мл розчину містить 13,6 мг нікотину

Производитель: Швеція

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, дозований, 1 мг/доза, по 150 доз у флаконі № 1 або № 2; по 150 доз спрею у ПЕТ- флаконі ємністю 15 мл, ПЕТ- флакон з механічним розпилювачем і захисним клапаном поміщують у пластиковий футляр із поліпропілену, по 1 або 2 пластикових футляри у пластиковому контурному контейнері із картонною основою

Склад: 1 мл розчину містить: нікотину 13,6 мг

Производитель: Швеція

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, дозований, 1 мг/доза; по 150 доз спрею у ПЕТ- флаконі ємністю 15 мл. ПЕТ- флакон з механічним розпилювачем і захисним клапаном поміщують у пластиковий футляр із поліпропілену. По 1 або 2 пластикових футляри у пластиковому контурному контейнері із картонною основою

Склад: 1 мл розчину містить 13,6 мг нікотину, за одне впроскування вивільняється 1 мг нікотину в 0,07 мл розчину

Производитель: Швеція

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, дозований, 1 мг/доза, по 150 доз спрею у ПЕТ- флаконі ємністю 15 мл. ПЕТ- флакон з механічним розпилювачем і захисним клапаном поміщують у пластиковий футляр із поліпропілену. По 1 або 2 пластикових футляри у пластиковому контурному контейнері із картонною основою

Склад: 1 мл розчину містить 13,6 мг нікотину, за одне впроскування вивільняється 1 мг нікотину в 0,07 мл розчину

Производитель: Швеція

Форма випуску: пластир трансдермальний, 10 мг/16 год, по 1 пластиру в пакетику; по 7 пакетиків у картонній коробці

Склад: 1 пластир трансдермальний 10 мг/16 год містить нікотину 15,75 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: пластир трансдермальний, 15 мг/16 год, по 1 пластиру в пакетику; по 7 пакетиків у картонній коробці

Склад: 1 пластир трансдермальний 15 мг/16 год містить нікотину 23,62 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: пластир трансдермальний, 25 мг/16 год, по 1 пластиру в пакетику; по 7 пакетиків у картонній коробці

Склад: 1 пластир трансдермальний 25 мг/16 год містить нікотину 39,37 мг

Производитель: Німеччина

Динамика цен на "Нікоретте зимова м’ята жув. гумка 4мг №30"

Нікоретте ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Нікоретте
Кількість препаратів у каталозі 6
Середня ціна препарату 218.48 грн.
Найдешевший препарат 292.00 грн.
Найдорожчий препарат 389.10 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження