Банер доставка УП  - липень

Медихронал

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 15.07.2024

Склад і форма випуску:

Гранули, комплекти з пакетів №1 і №2.

Пакет №1:

Діюча речовина: 1 пакет містить глюкози моногідрату 17,5 г;

Допоміжна речовина: повідон;

Пакет №2:

1 пакет містить: гліцину 7,0 г; натрію форміату 3,5 г;

Допоміжна речовина: повідон.

Купити Медіхронал можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на пігулки від похмілля Медихронал вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Лікарська форма

Гранули.

Основні фізико-хімічні властивості: гранули білого або білого із жовтуватим відтінком кольору, без запаху.

Фармакотерапевтична група

Кошти, що застосовуються за алкогольної залежності.

Код АТХ N07В Ст.

Фармакологічна дія:

Медихронал є комбінованим засобом, у складі якого (у вмісті двох пакетів) містяться глюкоза, форміат натрію, амінооцтова кислота (гліцин) і полівідон низькомолекулярний медичний.

Лікарський засіб має дезінтоксикаційну дію, покращує обмінні процеси в організмі, посилює синтез катехоламінів, особливо норадреналіну, що покращує процеси нейромедіації, стимулює лімбіко-ретикулярний комплекс, підвищує функціональну активність кори головного мозку.

Дія Медихронал направлено на зниження вмісту в організмі ацетальдегіду - токсичної речовини, що утворюється з етилового спирту в печінці. Компоненти препарату сприяють поліпшенню метаболічесікх процесів, функцій нервової системи.

Форміат натрію взаємодіє з ацетальдегідом. В результаті хімічної реакції утворюються кон'югати, що піддаються подальшому метаболізму в циклі трикарбонових кислот.

Глюкоза - моносахарид, необхідний для забезпечення різних метаболічних процесів в організмі та є основним енергетичним субстратом для клітин головного мозку.

Амінооцтова кислота відноситься одночасно до замінних амінокислот і до нейромедіатора, що надає центральну дію гальмівного типу. Впливає на метаболічні процеси в тканинах, діє як седативний і антидепресивний засіб, нормалізує сон, зменшує психоемоційне напруження і вираженість вегетативних розладів. Амінооцтова кислота проникає в більшість тканин організму, включаючи нервову тканину. Кінцевими продуктами метаболізму в печінці є вода і вуглекислий газ.

Низькомолекулярний повідон не всмоктується, пов'язує екзогенні та ендогенні токсини в просвіті кишечника і виводить їх з організму.

В результаті дії Медихронал зменшуються прояви алкогольної інтоксикації, абстинентного синдрому.

Лікарський засіб має дезінтоксикаційну дію, покращує обмінні процеси в організмі, посилює синтез катехоламінів, особливо норадреналіну, що покращує процеси нейромедіації, стимулює лімбіко-ретикулярний комплекс, підвищує функціональну активність кори головного мозку.

Кислота амінооцтова швидко всмоктується з травного тракту. Має майже 100% біодоступність. Легко проникає у більшість рідин та тканин організму. Руйнується у печінці ферментом гліциноксидазою.

Натрію форміат швидко всмоктується у травному тракті. У системному кровотоку та тканинах організму вступає в реакцію взаємодії з ацетальдегідом з утворенням кон'югатів, які беруть участь у циклі трикарбонових кислот, підвищує утворення макроергічних сполук.

Купити препарат Медихронал можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на таблетки Медіхронал вказано в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Показання до застосування:

  • Алкогольна інтоксикація;
  • абстинентний синдром;
  • підвищення ефективності застосування інших методів терапії;
  • хронічний алкоголізм (можливо в складі комплексу методів специфічного та симптоматичного дії).

Використовують переважно медихронал від похмілля.
Купити порошок від похмілля Медихронал можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна Медихроналу вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Спосіб застосування:

Медихронал призначений для перорального прийому після вживання їжі.

Вміст пакетів №№ 1 і 2 потрібно розчинити в 100,0-150,0 мл теплої води або будь-якого негазовані напої. Отриманий розчин приймають 1-2 рази всередину в перший день лікування абстинентного синдрому або алкогольної інтоксикації, 1 раз в другій і третій дні лікування.

Курсове лікування Медіхроналом хронічного алкоголізму проводиться протягом семи днів. Розчин, приготовлений вищевказаним способом, призначається одноразово протягом доби. Рекомендується три курсу терапії з триденним перервою між ними.

Медихронал перед п'янкою для профілактики сп'яніння необхідно прийняти разову дозу (вміст пакетів №1 та №2) за 30 хв до вживання алкогольних напоїв.

У комплексі з іншими препаратами при лікуванні хронічного алкоголізму та за необхідності вторинної профілактики лікарський засіб призначати щодня по одній упаковці (28,5 г) протягом 7 діб у вигляді трьох курсів із триденною перервою між ними. Для профілактики рецидивів через 1-1,5 місяці після проведеного курсу лікування препаратом «Медіхронал-Дарниця» рекомендується пройти повторний тридцятиденний курс терапії. Можливе застосування від 1 до 3 повторних короткочасних профілактичних курсів лікування (по 7-14 діб) протягом року.

Побічні дії:

Свербіж шкіри, алергічні реакції.

Протипоказання:

Цукровий діабет (тяжкі форми), гіперчутливість.

Особливості застосування

Медихронал можна застосовувати як самостійно, і у комплексному лікуванні. При призначенні лікування необхідно застосовувати індивідуальний підхід, який може передбачати зміну тривалості лікування або збільшення кількості повторних курсів протягом року.

Пацієнтам, які мають схильність до артеріальної гіпотензії, необхідно контролювати рівень артеріального тиску (АТ) та, за необхідності, проводити корекцію дози лікарського засобу (призначають препарат у менших дозах та за умови регулярного контролю артеріального тиску). При зниженні АТ нижче звичайного рівня лікарський засіб слід відмінити.

Оскільки лікарський засіб містить глюкозу, обмеженням до застосування є стани, що супроводжуються гіперглікемією.

Період вагітності та годування грудьми:

Клінічних даних про безпеку немає.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Під час лікування слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та роботі зі складними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

Медихронал потенціює пригнічуючий вплив транквілізаторів, снодійних засобів та нейролептиків.

Знижує токсичні ефекти антидепресантів, антиконвульсантів і антипсихотичних засобів.

Не рекомендується призначення одночасно з дисульфірамом.

Передозування:

Про клінічні прояви передозування відомостей немає.

Симптоми: при передозуванні можливі порушення травлення (нудота, здуття живота, діарея) та посилення проявів побічних реакцій.

Лікування: симптоматична терапія.

Умови зберігання:

Не допускати впливу вологи та світла.

Тримати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Гранули в пакеті №1 та пакеті №2; пакет №1 та пакет №2 у пачці; по 7 пакетів №1 та 7 пакетів №2 у пачці; по 21 пакету №1 та 21 пакету №2 у пачці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Медихронал на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Медихронал: інструкція

Форма випуску: гранули, пакет № 1 та пакет № 2 у пачці; 7 пакетів № 1 та 7 пакетів № 2 у пачці; 21 пакет № 1 та 21 пакет № 2 у пачці

Склад: пакет № 1: 1 пакет містить: глюкози моногідрату 17,5 г пакет № 2: 1 пакет містить: гліцину 7 г; натрію форміату 3,5 г

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Медихронал-Дарниця гран. комплект №1"

Медихронал ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Медихронал
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 805.03 грн.
Найдешевший препарат 80.10 грн.
Найдорожчий препарат 1965.60 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження