Біовен

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  


Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 29.11.2023

Біовен

Біовен — розчин для ін’єкцій та інфузій компанії «Біофарма Плазма ТОВ», виробництва Україна. Діючою речовиною медикаменту є антитіла — специфічні білки плазми крові, які розпізнають і зв'язуються з чужорідними для організму речовини. Вони мають специфічну активність проти різних збудників захворювань – вірусів і бактерій (вітряної віспи, грипу, кору та ін.). Біовен виробляють за унікальною технологією з плазми донорської крові людини, яку перевіряють на відсутність антитіл до ВІЛ, вірусів гепатитів В і С. Кожна серія препарату проходить стадію інактивації вірусів сольвент/детергентним методом.

Висока ефективність препарату забезпечується швидким надходженням антитіл у кровотік організму.

Форма випуску

Ліки на фармацевтичному ринку України можна зустріти у вигляді розчин для ін’єкцій:

 • Біовен Моно р-н д/ін. пляшка 50 мл;
 • Біовен р-н д/інфузій 10% фл. 100 мл;
 • Біовен Моно р-н д/ін. пляшка 100 мл;
 • Біовен р-н д/інф. 10% фл. 50 мл;
 • Біовен р-н д/інф. 10% пляшка 25 мл;
 • Біовен Моно р-н д/ін. пляшка 25 мл.

Показання

Синдроми імунодефіциту первинного, такі як:

 • Агаммаглобулінемія і гіпогаммаглобулінемія вроджена форма;
 • варіабельний імунодефіцит;
 • комбінований імунодефіцит важка форма;
 • Віскотта — Олдрича;
 • дитяча транзиторна гіпогаммаглобулінемія.

Синдроми імунодефіциту вторинного, такі як:

 • Дитячий ВІЛ/СНІД важкі форми рецидивуючих бактеріальних інфекцій;
 • цитопенії різного генезу;
 • важкі форми бактеріально-токсичних і вірусних інфекцій у дорослих та дітей;
 • лікування і профілактика інфекцій у недоношених дітей із низькою масою тіла при народженні;
 • гіпогаммаглобулінемія в пацієнтів після алогенної трансплантації кісткового мозку.

Імуномодулююча терапія:

 • Ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура;
 • синдром Гійєна — Барре;
 • синдром Кавасакі;
 • хронічна запальна нейропатія (демієлінізуюча);
 • загальна міопатія;
 • гранулематоз Вегенера;
 • дерматоміозит;
 • системні захворювання сполучної тканини (ревматоїдний артрит).

Протипоказання

Чутливість до компонентів препарату.

Уведення імуноглобуліну протипоказане особам, що мають в анамнезі важкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, які страждають на алергічні захворювання, у зв'язку з ризиками появи алергічних реакцій, при введенні імуноглобуліну і в наступні 8 діб рекомендуються антигістамінні засоби.

Особам, які страждають імунопатологічними системними захворюваннями (імунні хвороби крові, колагенози, нефрит), препарат треба призначати після здачі аналізів та консультації з відповідним фахівцем.

У період загострення алергічного процесу введення препарату проводиться після висновку алерголога за життєвими показниками.

Застосовується в педіатричній практиці, але під наглядом лікаря.

Клінічний досвід використання імуноглобулінів показав, що медикамент можна призначати в період вагітності й лактації, але з обережністю, і суворо під наглядом фахівця.

Спосіб застосування

Медикамент застосовується парентерально, а саме засіб слід уводити в/в крапельно. Швидкість уведення для дитини повинна становити від 0,08 до 0,5 мл/хвилину залежно від ваги, для дорослих — 1–1,5 мл/хвилину. У разі швидкого введення є ризик розвитку колаптоїдної реакції.

При гострому і хронічному лейкозі, апластичній анемії, стані після терапії цитостатиками - по 2-4 мл (0,2-0,4 г) / кг / добу протягом 4-5 діб або 10 мл (1 г )/кг/добу протягом 2 доби.

При синдромі Гійєна — Барре, хронічній запальній нейропатії (демієлінізуючій), запальній міопатії, гранулематозі Вегенера призначають по 8 мл (0,4 г)/кг/добу протягом 3–7 діб. При необхідності 5-денні курси лікування повторюються з інтервалами 4 тижні.

При тяжких формах бактеріально-токсичних та вірусних інфекцій у дорослих та дітей, включаючи хірургічні ускладнення, приймають по 8 мл (0,4 г)/кг/добу протягом 1–4 діб.

Для пацієнтів з цукровим діабетом та ризиком ниркової недостатності, а також для хворих на системний червоний вовчак з ураженням нирок протягом 3 днів після введення препарату слід вимірювати рівень креатиніну.

Побічна дія

Можуть виникнути такі небажані реакції, як: анемія, лімфаденопатія, гемоліз, лейкопенія, тромбоз глибоких вен, підвищення в'язкості плазми крові, гіперчутливість, набряк легенів, анафілактичний шок, анафілактична реакція, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя, порушення функції щитоподібної залози, головний біль, порушення мозкового кровообігу, асептичний менінгіт, грипоподібні симптоми, мігрень, запаморочення, парестезія, гіпостезія, амнезія, відчуття печіння, дизартрія, дисгевзія, порушення рівноваги, транзиторна ішемічна атака, тремор, висип на шкірі.

Лабораторні дослідження: підвищення печінкових ферментів, хибний позитивний рівень глюкози в крові, підвищення креатиніну крові, підвищений рівень холестерину в крові, підвищений рівень сечовини, знижений рівень гематокриту, знижений рівень еритроцитів, позитивна пряма проба Кумбса, зменшення насичення киснем.

Протягом лікування слід контролювати у пацієнтів побічні реакції з боку дихальної системи.

У дітей частота, тип і тяжкість побічних реакцій така сама, як у дорослих.

Де купити медикамент?

Біовен купити можна в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 або замовити за допомогою сайту за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1, де можна подивитися наявність препарату і його аналогів у найближчих аптеках мережі, забронювати чи оформити доставку, тим самим убезпечивши себе від контакту із хворими людьми. На Біовен ціна в нашій мережі аптек найнижча, у цьому можна переконатися, увівши у вашому інтернет-пошуковику Біовен ціна Україна.

У нашій аптечній мережі широкий асортимент протипухлинних, противірусних, протизапальних лікарських препаратів, ліків, здатних знеболювати зубний, головний, м’язовий біль, антисептичних засобів, медикаментів для діабетиків, вітамінів для поліпшення імунітету, препаратів при інфекціях сечостатевої системи, різних БАДів. У наявності також є засоби для догляду за волоссями, лікувальна косметика, урологічні прокладки, засоби гігієни.

Поширені запитання про Біовен

Біовен для чого призначається?

Біовен застосовують для замісної імунотерапії у процесі лікування первинних і вторинних імунодефіцитних станів та пов’язаних із ними захворювань, а також для лікування і профілактики захворювань, викликаних бактеріями та вірусами.

Як крапати Біовен правильно?

Біовен: препарат уводять в/в крапельно, з початковою швидкістю 0,5–1,0 мл/хв, протягом 15 хвилин (15 крапель/хв), потім 1 мл/хв протягом наступних 15 хв (20 крапель/хв).

Як швидко допомагає Біовен?

Поліпшення наступає протягом кількох днів після введення препарату.

Зверніть увагу!

Опис препарату Біовен на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Біовен: інструкції

Форма випуску: розчин для інфузій 10 %; по 10 мл, 25 мл, 50 мл або 100 мл у пляшці або флаконі; по 1 пляшці або флакону в пачці з картону

Склад: 1 мл препарату містить імуноглобулін людини нормальний 0,1 г (в тому числі імуноглобуліну G (IgG) не менше 95%)

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій 5 %, по 25 мл, 50 мл або 100 мл у флаконі; по 1 флакону у пачці з картону

Склад: 1 мл препарату містить імуноглобулін людини нормальний 0,05 г (в тому числі імуноглобуліну G (IgG) не менше 95 %)

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій 5 %, in bulk: по 25 мл у флаконі; по 96 флаконів у груповій тарі; in bulk: по 50 мл у флаконі; по 56 флаконів у груповій тарі

Склад: 1 мл препарату містить імунологічно активної білкової фракції імуноглобуліну G 0,05 г (в тому числі імуноглобуліну G (IgG) не менше 95 %)

Производитель: Україна

Динамика цен на "Біовен Моно р-н д/ін. пляш. 50мл"

Біовен ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Біовен
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 12494.50 грн.
Найдешевший препарат 5575.20 грн.
Найдорожчий препарат 22278.10 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження