Дваце 200 табл. шип. 200мг №20

Артикул: 525173
Залишити відгук
№5 в категорії «Ацетилцистеїн»

Рейтинг популярності базується на фактичній кількості замовлень клієнтами сайту за останні 30 днів. Чим більше замовлень, тим вище рейтинг.

96.91 грн.

Упаковка / 20 шт.

Ціна актуальна на 12:00 | Придатний до: грудень 2022
Є питання?
Потрібна консультація?

Цілодобова підтримка клієнтів

Telegram Viber
Кому можна
Дорослим
Дозволено
Дітям
з 2-х років
Вагітним
Протипоказано
Годуючим
за призначенням лікаря з урахуванням користь/ризик
Алергікам
з обережністю
Діабетикам
Дозволено
Водіям
Дозволено
Дваце 200 таблетки шипучі по 200 мг туба 20 шт
Торгівельна назва Дваце
Діючі речовини Ацетилцистеїн
Кількість діючої речовини 200 мг
Форма випуску таблетки розчинні
Кількість в упаковці 20 таблеток
Заявник Дарниця
Первинна упаковка туба
Спосіб застосування Орально
Взаємодія з їжею Не має значення
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Чутливість до світла Не чутливий
Ознака Імпортний
Ринковий статус Брендований дженерик
Країна виробництва Італія
Виробник Е-ФАРМА ТРЕНТО С.П.А.
Умови відпуску Без рецепта
Код АТС

R Препарати для лікування захворювань респіраторної системи

R05 Інші комбіновані препарати, що застосовуються при кашлі та простудних захворюваннях

R05C Відхаркувальні засоби, за виключенням комбінованих препаратів, які містять протикашльові засоби

R05CB Муколітичні засоби

R05CB01 Ацетилцистеїн

Дваце 200 призначають для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння.

Склад

Діюча речовина: аcetylcysteine.

1 таблетка шипуча містить ацетилцистеїну 200 мг.

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат, апельсиновий ароматизатор, лейцин, сахарин натрію.

Протипоказання

Підвищена чутливість до ацетилцистеїну або до інших компонентів лікарського засобу. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча, тяжке загострення бронхіальної астми.

Спосіб застосування

Дорослi

400–600 мг на добу, розподiленi на 1–3 прийоми залежно вiд клiнiчних умов.

Дiти

2–6 років: 200-400 мг на добу, розподiленi на 1–3 прийоми;

6–12 років: 400-600 мг на добу, розподiленi на 1–3 прийоми;

віком від 12 років – дози, як для дорослих.

Таблетки шипучі 200 мг розчиняють у 1/3 склянки води.

Додаткове вживання рідини посилює муколітичний ефект лікарського засобу.

Тривалість курсу лікування лікар визначає індивідуально, залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне). Лікарський засіб не слід приймати більше 4–5 днів без консультації з лікарем.

Особливості застосування

Пацієнти, хворi на бронхіальну астму, повинні знаходитися під строгим контролем під час лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму лікування ацетилцистеїном слід негайно припинити.

Є окремі повідомлення про тяжкі реакції з боку шкіри (синдроми Стівенса-Джонсона і Лайєлла) при прийомі ацетилцистеїну, тому у разі виникнення змін з боку шкіри або слизових оболонок слід негайно припинити застосування лікарського засобу і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого його застосування.

Рекомендується з обережністю застосовувати лікарський засіб пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, особливо у разі супутнього застосування інших лікарських засобів, що подразнюють слизову оболонку шлунка.

Пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок ацетилцистеїн слід призначати з обережністю для уникнення накопичення азотовмісних речовин в організмі.

Застосування ацетилцистеїну, переважно на початку лікування, може спричинити розрідження бронхіального секрету і збільшити його об’єм. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

Ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну, тому не слід призначати довготривалу терапію пацієнтам із непереносимістю гістаміну, оскільки це може призвести до появи симптомів непереносимості (головний біль, вазомоторний риніт, свербіж).

Муколітичні засоби можуть викликати бронхіальну обструкцію у дітей віком до 2 років. Внаслідок фізіологічних особливостей дихальної системи у дітей цієї вікової групи здатність очищення секреції дихальних шляхів обмежена. Тому муколiтики не слід застосовувати дітям віком до 2 років.

Легкий сірчаний запах не є ознакою зміни властивостей лікарського засобу, а є специфічним для дiючої речовини.

Вагітність

Клінічні дані щодо застосування ацетилцистеїну вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах не виявили прямого або непрямого негативного впливу на вагітність, ембріофетальний розвиток, пологи та постнатальний розвиток.

Діти

Застосовувати дітям віком від 2 років.

Водії

Немає підтвердження, що ацетилцистеїн впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Передозування

Немає даних про випадки передозування при пероральному застосуванні ацетилцистеїну.

Побічні ефекти

  • З боку органів слуху та вестибулярного апарату: нечасто – дзвін у вухах.
  • З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння: рідко – диспное, бронхоспазм (переважно у пацієнтів із гіперреактивністю бронхіальної системи, що асоціюється з бронхіальною астмою); частота невідома – ринорея.
  • З боку шлунково-кишкового тракту: нечасто – блювання, діарея, стоматит, абдомінальний біль, нудота, печія; рідко – диспепсія; частота невідома – неприємний запах із рота.
  • З боку нервової системи: нечасто – головний біль.
  • З боку серця: нечасто – тахікардія, артеріальна гіпотензія.
  • З боку судин: рідкісні – геморагії.
  • З боку крові та лімфатичної системи: частота невідома – анемія; повідомляли про випадки кровотечі під час застосування ацетилцистеїну, інколи через реакції гіперчутливості.
  • З боку імунної системи: нечасто – гіперчутливість; рідкісні – анафілактичний шок, анафілактичні/анафілактоїдні реакції.
  • З боку шкіри та підшкірної клітковини: нечасто – кропив’янка, висипання, набряк Квінке, свербіж; частота невідома – екзантема, екзема, ангіоневротичний набряк.
  • Загальні розлади та реакції у місці введення: нечасто – гіпертермія; частота невідома – набряк обличчя.

У дуже рідкісних випадках у зв’язку із прийомом ацетилцистеїну були повідомлення про окремі тяжкі реакції з боку шкіри (синдроми Стівенса-Джонсона та Лайєлла). У більшості випадків як мінімум ще один лікарський засіб може з більшою ймовірністю бути причиною появи шкірно-слизового синдрому. Тому при появі будь-яких нових змін на шкірі або слизових оболонках потрібно звернутися до лікаря і негайно відмінити прийом ацетилцистеїну.

Взаємодія

Застосування разом з ацетилцистеїном протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через зменшення кашльового рефлексу.

Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.

Ацетилцистеїн фармакологічно несумісний з антибіотиками та протеолітичними ферментами. При одночасному застосуванні з такими антибіотиками як тетрацикліни (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох лікарських засобів. Тому інтервал між застосуванням цих лікарських засобів має становити не менше 2 годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, у щільно закритій тубі, при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки.

Опис товару завірено виробником Е-фарма Тренто.

Перевірено Турумкулова Ірина Михайлівна

Зверніть увагу!

Опис препарату Дваце 200 табл. шип. 200мг №20 на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

НАПИСАТИ ВІДГУК ПРИХОВАТИ ФОРМУ
Оцінити*:
Оцініть, будь ласка товар!
Захисний код
Невірно введено код


Поширені запитання

Скільки коштує Дваце 200 табл. шип. 200мг №20?

Ціна Дваце 200 табл. шип. 200мг №20 стартує від 96.91 грн. за упаковку.

Чи можна давати ці ліки дітям?

З 2-х років. Детальніше необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

Які умови зберігання у таблеток Дваце (Е-фарма Тренто)?

Згідно з інструкцією температура зберігання Дваце Е-фарма Тренто становить від 5°C до 25°C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Які аналоги у таблеток Дваце №20?

Яка країна виробництва у Дваце (Е-фарма Тренто)?

Країна виробник у Дваце (Е-фарма Тренто) - Італія.

РАНІШЕ ВИ ДИВИЛИСЯ

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!