Тріаксон

На сайті немає в наявності товарів з торговою назвою «Тріаксон»

Тріаксон - напівсинтетичний антибіотик групи бета-лактамів, цефалоспорин III покоління з пролонгованою дією. Володіє бактерицидною ефектом, механізм дії якого пов'язаний з пригніченням активності ферменту транспептидази, порушенням біосинтезу пептидоглікану клітинної стінки мікроорганізмів.

Показання

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до антибіотиків, які відносяться до груп цефалоспоринів і пеніцилінів. При наявності у хворого підвищеної чутливості до пеніциліну слід врахувати можливість перехресної алергічної реакції.

Побічні дії

З боку центральної нервової системи: головний біль, озноб, запаморочення рідко - підвищене потовиділення, припливи, судомні напади, серцебиття.

Алергічні реакції: кропив'янка, свербіж, висип, алергічний дерматит, набряки рідко - лихоманка, сироваткова хвороба, бронхоспазм, алергічний пневмоніт; окремі випадки тяжких побічних ефектів - мультиформна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), анафілактичні або анафілактоїдні реакції, в окремих випадках - анафілактичний шок.

Місцеві: біль (якщо для розчинення НЕ застосувати лідокаїн) або інфільтрат у місці введення в одиничних випадках - запальні реакції стінки вени (флебіт або тромбофлебіт при внутрішньовенному введенні), яких можна уникнути, застосовуючи повільну ін'єкцію (2-4 хв).

Біохімічні: підвищення активності ферментів печінки і білірубіну в плазмі крові.

Особливості застосування

Застосування в період вагітності або годування груддю

Застосування препарату в період вагітності та годування груддю можливе тільки за суворими показаннями, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду.

Діти

Препарат застосовується в педіатричній практиці.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних.

Передозування

Посилення проявів побічних ефектів при тривалому введенні можливі алергічні реакції, диспепсичні розлади.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Тріаксон на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!