Рітоссе

Товарів: 2
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 30.11.2023

Сироп Рітоссе - засіб, що застосовується при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальний засіб.

Показання

Сироп Рітоссе застосовується в складі комплексної терапії сухого кашлю при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

Сироп Ритосе застосовується при:

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до активної речовини, рослин родини Аралієвих, або до будь-якого іншого компонента лікарського засобу. Непереносимість фруктози.

Побічні дії

З боку шлунково-кишкового тракту: печія, діарея.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: гіперемія, висип, свербіж, екзема, набряк шкіри, кропив'янка.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, в т. Ч. Ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.

Дуже рідко (менше 1 випадку на 10000) може проявлятися проносний ефект (у зв’язку з вмістом сорбіту), а також алергічні реакції: задишка, набряк слизових оболонок, висипання на шкірі, кропив’янка, свербіж.

У пацієнтів із підвищеною чутливістю можуть спостерігатися шлунково-кишкові розлади, включаючи нудоту, блювання, діарею, біль у животі.

Особливості застосування

Сироп Рітоссе Подорожник:

Не слід перевищувати рекомендовані дози.

Якщо при застосуванні лікарського засобу з'являється задишка, лихоманка або гнійна мокрота, слід проконсультуватися з лікарем.

З обережністю застосовувати лікарський засіб дітям, пацієнтам з високим ризиком порушення функції печінки, а також пацієнтам, які мають епілептичні припадки в анамнезі.

Цей лікарський засіб містить сахарозу, тому його не слід приймати пацієнтам з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, при рідкісної спадкової непереносимості фруктози, галактози або синдромі мальабсорбції глюкози-галактози або недостатністю сахарази-ізомальтази.

Цей лікарський засіб містить 200 мг / дозу калію. Слід бути обережним при застосуванні пацієнтам з порушенням функції нирок або тим, хто дотримується дієти з контрольованим вмістом калію.

Цей лікарський засіб містить кислоту лимонну, тому з обережністю застосовувати хворим, що страждають гіперацидному гастритом, виразковою хворобою шлунка з підвищеною кислотністю, рефлюкс-езофагітом.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Через відсутність даних досліджень цей лікарський засіб не слід приймати в період вагітності або годування груддю.

Діти

Не рекомендується застосовувати дітям до 3 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Дані про вплив лікарського засобу на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами при застосуванні у рекомендованих дозах відсутні.

Лікарський засіб містить 1,8% етанолу. Дорослі з разовою дозою 10 мл отримують максимально 0,22 г етанолу, що відповідає приблизно 2,3 мл вина і 5,6 мл пива.

Після передозування лікарського засобу алкоголь може бути виявлений пристроями, що вимірюють вміст алкоголю у видихуваному повітрі.

Сироп Рітоссе Плющ:

Діти віком до 2 років повинні приймати Рітоссе® Плющ, сироп, лише під ретельним наглядом лікаря в умовах стаціонару.

Тривалий чи рецидивний кашель у дітей віком до 4 років вимагає медичного діагностування перед лікуванням. Якщо симптоми захворювання не зникають або з’являється задишка, гарячка, пропасниця, а також гнійне або криваве мокротиння при відкашлюванні, слід негайно проконсультуватися з лікарем.

Не рекомендується одночасне застосування з протикашльовими лікарськими засобами, наприклад з кодеїном або декстрометорфаном, без консультації з лікарем.

З обережністю застосовувати пацієнтам із гастритом чи виразковою хворобою шлунка.

Важлива інформація про допоміжні речовини.

Цей лікарський засіб містить сполуки калію. Слід бути обережним при застосуванні пацієнтам зі зниженою функцією нирок або тим, хто дотримується низькокалієвої дієти.

Сироп Рітоссе® Плющ містить сорбіт. Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Через відсутність даних досліджень цей лікарський засіб не слід приймати у період вагітності або годування груддю.

Діти

Рітоссе® Плющ, сироп, застосовують дітям віком від 1 року. Дітям віком до 2 років застосовують лікарський засіб під ретельним наглядом лікаря в умовах стаціонару.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Лікарський засіб не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Передозування

При наявності порушень функції печінки, алкоголізмі, епілепсії, пошкодженні головного мозку або психічних розладах в разі передозування, можливі побічні ефекти через шкідливого впливу етанолу. Лікування симптоматичне.

Застосування доз, що перевищують рекомендовані, може викликати нудоту, блювання, діарею чи тривожне збудження. Лікування симптоматичне.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Без консультації лікаря не рекомендується одночасне застосування з протикашльовими лікарськими засобами, наприклад з кодеїном або декстрометорфаном.

При одночасному застосуванні інших лікарських засобів побічної дії сиропу Рітоссе® Плющ не спостерігалося. Тому цей лікарський засіб можна застосовувати разом з іншими лікарськими засобами, наприклад з антибіотиками.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C, в недоступному для дітей місці.

У процесі зберігання можливе легке помутніння та незначна зміна присмаку сиропу, що не впливає на терапевтичні властивості лікарського засобу.

Зверніть увагу!

Опис препарату Рітоссе на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Рітоссе: інструкції

Форма випуску: сироп по 200 мл у флаконі; по 1 флакону з мірним стаканчиком в пачці

Склад: 100 г сиропу містять подорожника ланцетолистого листя екстракту рідкого (DER 1 : 1) [екстрагент – етанол 25 % (об/об)] 8,00 г

Производитель: Польща

Форма випуску: сироп, 7 мг/мл, по 100 мл у флаконі; по 1 флакону з мірною ложкою в пачці

Склад: 1 мл сиропу містить 7 мг плюща звичайного листя екстракту сухого (Extr. Hederae helicis e folium spir. sicc. ((4–8) : 1), (екстрагент: етанол 30 %)

Производитель: Україна

Динамика цен на "Рітоссе Подорожник сироп фл. 200мл"

Рітоссе ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Рітоссе
Кількість препаратів у каталозі 2
Середня ціна препарату 155.45 грн.
Найдешевший препарат 152.60 грн.
Найдорожчий препарат 158.30 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження