Банер в категорії NOW - квітень

Піофаг

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 30.05.2024

Склад і форма випуску

Склад

діюча речовина: 1 мл препарату містить специфічні бактеріофаги в концентрацією не менше 1 × 10 5 фагових частинок в таких видів мікроорганізмів: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Proteus mirabilis;

Допоміжні речовини: натрію хлорид, магнію хлорид гексагідрат; натрію гідроксид кислота соляна розведена; вода для ін'єкцій.

Форма випуску

Розчин (у флаконах по 10 мл № 1, № 4 у комплекті з кришками-крапельницями або без кришок-крапельниць в пачках з картону; у флаконах по 20 мл № 1, № 4 у пачках з картону; у флаконах по 50 мл № 1 в пачці з картону).

Основні фізико-хімічні властивості

Прозора рідина, допускається жовтуватий відтінок.

Фармакологічна дія

Фармакодинаміка

Препарат має здатність специфічно лизировать такі бактерії, як Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Proteus mirabilis. Бактеріофаги специфічно вражають бактеріальні клітини, розмножуються всередині бактеріальної клітини та руйнують її шляхом лізису. Антибактеріальний ефект препарату обумовлений специфічним лизисом патогенних бактерій, при цьому препарат не порушує стан нормальної мікрофлори. Під дією бактеріофага відбувається активація фагоцитозу, підвищується активність нейтрофілів і їх метаболічна активність, перешкоджає появі рецидиву інфекційного захворювання і хронізації запального процесу. Знижується кількість лейкоцитів і нейтрофілів, а рівень лімфоцитів підвищується переважно за рахунок Т-лімфоцитів. Інструкція повідомляє, що бактеріофаги протягом короткого часу проникають в кров і лімфу і виводяться нирками з сечею.

Показання до застосування

Розчин Піофаг бактеріофаг полівалентний застосовують в лікуванні і профілактиці гнійно-запальних і кишкових захворювань, викликаних стафілококами, стрептококами, синьогнійної палички, патогенної кишкової паличкою різних серогрупи, протеєм. Препарат застосовують у вигляді монотерапії або у складі комбінованого лікування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Лікування гнійно-запальних захворювань з локалізованим ураженням слід проводити одночасно як місцево, так і всередину перорально. Тривалість лікування 7-20 днів.

При дозуванні препарату слід дотримуватися інструкції по застосуванню. У разі застосування невеликих доз (2-8 крапель) препарат необхідно набирати стерильним шприцом об'ємом 0,5-1 мл. В 1 мілілітрі препарату міститься 20 крапель розчину бактеріофага.

Місцеве застосовують у вигляді зрошення, примочок і тампонування рідким фагом в кількості до 200 мл залежно від розмірів ураженої ділянки. При абсцесах бактеріофаг вводять в порожнину вогнища після видалення гною за допомогою пункції. Кількість препарату, що вводиться має бути трохи менше обсягу віддаленого гною. При остеомієліті, після відповідної хірургічної обробки, в рану вливають бактеріофаг в кількості 10-20 мл.

Введення в порожнини - плевральну, суглобову і інші обмежені порожнини - до 100 мл бактеріофага, після чого залишають капілярний дренаж, через який протягом декількох днів повторно вводять бактеріофаг.

При циститах, пієлонефритах, уретритах препарат всередину. У разі якщо порожнини сечового міхура або ниркової балії дренованих, бактеріофаг вводять через цистостому або нефростому 1-2 рази на день по 20-50 мл в сечовий міхур і по 5-7 мл в ниркову миску.

При гнійно-запальних гінекологічних захворюваннях препарат вводять в порожнину піхви, матки в дозі 5-10 мл щодня одноразово.

При гнійно-запальних захворюваннях вуха (отити), горла (ангіни), носа препарат вводять в дозі 2-10 мл 1-3 рази на день. Бактеріофаг використовують для полоскання, промивання, закапування, змочування турунд (які вводять і залишають на 1:00).

При кон'юнктивіті та кератокон'юнктивіт препарат закапують по 2-3 краплі 4-5 разів на день, при гнійної виразки рогівки - по 4-5 крапель, при гнійних іридоциклітах препарат застосовують по 6-8 крапель кожні 3:00 в поєднанні з прийомом всередину.

При лікуванні стоматитів і хронічних генералізованих пародонтитів препарат використовують у вигляді полоскань порожнини рота 3-4 рази в день в дозі 10-20 мл, а також вводять в пародонтальні кишені турунди, просочені препаратом, на 5-10 хвилин.

При кишкових формах захворювання, захворюваннях внутрішніх органів, дисбактеріозі препарат застосовують всередину і в клізмі. Перорально бактеріофаг приймають 3 рази на добу натщесерце за 1:00 до їжі.

При кишкових формах захворювання можливо ректальне введення бактеріофага - 1 раз на добу, у вигляді клізми після спорожнення кишечника замість 1 прийому всередину.

Рекомендоване дозування препарату наведені в таблиці.

вік Доза на 1 прийом (мл)
внутрішньо ректально
До 6 місяців 5 10
Від 6 до 12 місяців 10 20
Від 1 до 3 років 15 30
Від 3 до 8 років 20 40
Від 8 років 30 50

Застосування бактеріофагів не виключає застосування інших антибактеріальних препаратів. Якщо перед застосуванням бактеріофага для лікування ран застосовувалися хімічні антисептики, рану слід ретельно промити стерильним 0,9% розчином натрію хлориду.

З профілактичною метою оптимальної схемою щоденне пероральне застосування разової вікової дози. Тривалість застосування визначається умовами епідемічної ситуації. Лікарський препарат можна купити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Передозування

Випадки передозування препарату не описані.

Побічні дії

Випадки побічних реакцій не описані.

Особливі вказівки

Застосування в період вагітності та годування груддю

Безпека і ефективність не встановлені, тому застосування протипоказано.

Діти

Препарат призначений для застосування дітям.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Застосування препарату не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії

Препарат можна застосовувати в поєднанні з іншими антибактеріальними засобами, а також монотерапії - при непереносимості пацієнтом антибіотикотерапії, при стійкості штамів збудника захворювання до антибіотиків.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 2 до 8 °C в оригінальній упаковці. Після першого відкриття флакона можливо зберігання не більше 10 діб при температурі від 2 до 8 °C.

Транспортування допускається при температурі не вище 25 °C протягом не більше 30 діб, в подальшому препарат зберігають при температурі від 2 до 8 °C.

Термін придатності - 2 роки.

Зверніть увагу!

Опис препарату Піофаг на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Піофаг: інструкція

Форма випуску: розчин; по 10 мл у скляному флаконі; по 4 флакони в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у комплекті з кришками-крапельницями в індивідуальному пакуванні в пачці з картону; по 10 мл у скляному флаконі; по 4 флакони в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону; по 20 мл у скляному флаконі; по 1 флакону у комплекті з насадкою-розпилювачем в індивідуальному пакуванні в пачці з картону; по 20 мл у скляному флаконі; по 4 флакони в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону; по 20 мл у скляному флаконі; по 4 флакони в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у комплекті з насадкою-розпилювачем в індивідуальному пакуванні в пачці з картону; по 50 мл у скляному флаконі; по 1 флакону в пачці з картону

Склад: 1 мл препарату містить специфічні бактеріофаги у концентрації не менше 1х105 фагових часток до таких видів мікроорганізмів: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Proteus mirabilis

Производитель: Україна/Канада

Динаміка цін на "Піофаг р-н фл. 50мл"

Піофаг ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Піофаг
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 648.00 грн.
Найдешевший препарат 324.70 грн.
Найдорожчий препарат 1082.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження