Банер в категорії Вей - квітень

Інтестіфаг

Товарів: 2
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 30.05.2024

Склад і форма випуску

Склад

діюча речовина: 1 мл препарату містить специфічні бактеріофаги в концентрацією не менше 1 × 10 5 фагових частинок в таких видів мікроорганізмів: Shigella flexneri, Shigella sonnei, Salmonella enterica, Escherichia coli, Proteus vulgaris, Proteus mirabilis, Enterococcus faecalis, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa;

Допоміжні речовини: натрію хлорид, магнію хлорид гексагідрат; натрію гідроксид кислота соляна розведена; вода для ін'єкцій.

Форма випуску

Розчин (у флаконах по 10 мл № 1, № 4 у комплекті з кришками-крапельницями або без кришок-крапельниць в пачках з картону; у флаконах по 20 мл № 1, № 4 у пачках з картону; у флаконах по 50 мл № 1 в пачці з картону)

Основні фізико-хімічні властивості

Прозора рідина, допускається жовтуватий відтінок.

Фармакологічна дія

Фармакодинаміка

Препарат Інвестіфаг має здатність специфічно лизировать такі бактерії, як Shigella flexneri, Shigella sonnei, Salmonella enterica, Escherichia coli, Proteus vulgaris, Proteus mirabilis, Enterococcus faecalis, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa. Бактеріофаги специфічно вражають бактеріальні клітини, розмножуються всередині бактеріальної клітини та руйнують її шляхом лізису. Антибактеріальний ефект препарату обумовлений специфічним лизисом патогенних бактерій, при цьому препарат не порушує стан нормальної мікрофлори. Під дією бактеріофага відбувається активація фагоцитозу, підвищується активність нейтрофілів і їх метаболічна активність, перешкоджає появі рецидиву інфекційного захворювання і хронізації запального процесу. Знижується кількість лейкоцитів і нейтрофілів, а рівень лімфоцитів підвищується переважно за рахунок Т-лімфоцитів. Інструкція повідомляє, що бактеріофаги швидко проникають в кров і лімфу і виводяться нирками з сечею.

Показання до застосування

Лікування і профілактика таких захворювань, як:

  • шигельоз;
  • сальмонельоз;
  • дисбактеріоз;
  • ентероколіт, коліт інфекційної природи, змішаної етіології.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для внутрішнього (прийому) застосування.

З лікувальною метою бактеріофаг полівалентний приймати перорально 4 рази на день за 1:00 до їжі. Тривалість лікування 7 - 10 діб. Рекомендоване дозування препарату при пероральному застосуванні зазначено в таблиці.

Можливо ректальне введення бактеріофага, 1 раз на добу, у вигляді клізм після спорожнення кишечника замість 1 прийому всередину.

вік Доза на 1 прийом (мл)
внутрішньо ректально
До 6 місяців 5 10
Від 6 до 12 місяців 10 20
Від 1 до 3 років 15 30
Від 3 до 8 років 20 40
Для дітей від 8 років 30 50

При дозуванні препарату слід дотримуватися рекомендацій інструкції по застосуванню. Необхідна кількість лікарського засобу відбирають з флакона, застосовуючи стерильний шприц. При використанні маленьких доз препарату можливе застосування кришки-крапельниці з розрахунку, що в одному мілілітрі препарату міститься 20 крапель розчину бактеріофага.

З профілактичною метою оптимальної схемою щоденне пероральне застосування разової вікової дози. Тривалість застосування визначається умовами епідемічної ситуації. Лікарський препарат можна купити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Передозування

Випадки передозування препарату не описані.

Побічні дії

Випадки побічних реакцій не описані.

Особливі вказівки

Застосування в період вагітності та годування груддю

Безпека і ефективність не встановлені, тому застосування протипоказано.

Діти

Препарат призначений для застосування дітям віком від 2 місяців.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Застосування препарату не впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії

Можливе використання в поєднанні з іншими антибактеріальними засобами, а також в якості монотерапії - при непереносимості пацієнтом антибіотикотерапії, при стійкості штамів збудника захворювання до антибіотиків.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 2 до 8 °C в оригінальній упаковці. Після першого відкриття флакона можливо зберігання не більше 10 діб при температурі від 2 до 8 °C. Транспортування допускається при температурі не вище 25 °C не більше протягом 30 діб, в подальшому препарат зберігають при температурі від 2 до 8 °C.

Термін придатності - 2 роки.

Зверніть увагу!

Опис препарату Інтестіфаг на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Інтестіфаг: інструкція

Форма випуску: розчин; по 10 мл у флаконі; по 4 флакони в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці та 4 кришками-крапельницями в індивідуальному пакуванні в пачці з картону; по 10 мл у флаконі; по 4 флакони в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону; по 20 мл у флаконі; по 4 флакони в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону; по 50 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці з картону

Склад: 1 мл препарату містить специфічні бактеріофаги у концентрації не менше 1105 фагових часток до таких видів мікроорганізмів: Shigella flexneri, Shigella sonnei, Salmonella enterica, Escherichia coli, Proteus vulgaris, Proteus mirabilis, Enterococcus faecalis, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Інтестіфаг р-н фл. 50мл"

Інтестіфаг ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Інтестіфаг
Кількість препаратів у каталозі 2
Середня ціна препарату 599.75 грн.
Найдешевший препарат 572.40 грн.
Найдорожчий препарат 627.10 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження