Комаровский Витамин D3 - июнь 2024

Ергоферон

Товарів: 3
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 15.07.2024

Ергоферон

Ергоферон – гомеопатичний лікарський препарат, який має противірусну, протизапальну та антигістамінну дію.

Зареєстрований в Україні і допомагає:

 • швидко позбутися вірусу;
 • усунути симптоми ГРВІ або грипу;
 • пришвидшити процес одужання.

Ефективний на будь-якій стадії захворювання – від перших ознак до ускладнень. Підходить для лікувальних і профілактичних цілей. Не має побічних ефектів. Призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя і не можуть довго хворіти вдома.

Фармакологічні властивості

Противірусний засіб, антигістамінний засіб.

Спектр фармакологічної активності препарату включає в себе противірусну, імуномодулюючу, антигістамінну, протизапальну дії.

Експериментально та клінічно доведено ефективність застосування компонентів препарату при лікуванні таких вірусних інфекційних захворювань: грип А та грип В, гострі респіраторні вірусні інфекції (спричинені вірусами парагрипу, аденовірусами, респіраторно-синцитіальними вірусами, коронавірусами), герпесвірусні інфекції (лабіальний герпес, офтальмогерпес, генітальний герпес, оперізувальний герпес, вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), гострі кишкові інфекції вірусної етіології (викликані каліцивірусами, коронавірусами, ротавірусами, ентеровірусами), ентеровірусний та менінгококовий менінгіти, геморагічна лихоманка з нирковим синдромом, кліщовий енцефаліт.

Препарат застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій [псевдотуберкульоз, коклюш, ієрсиніоз, пневмонія різної етіології, включаючи атипових збудників (M. pneumoniae, C. pneumoniae, Legionella spp.)], для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій, суперінфекцій. Застосування препарату в пре- та поствакцинальний період підвищує ефективність вакцинації, забезпечує неспецифічну профілактику ГРВІ та грипу в момент становлення поствакцинального імунітету. Препарат має профілактичну ефективність відносно ГРВІ негрипозної етіології, попереджує розвиток інтеркурентних захворювань у поствакцинальний період.

Компоненти, що входять до складу препарату, мають єдиний механізм дії у вигляді підвищення функціональної активності CD4-рецептора, рецепторів до гамма інтерферону (ІФН-γ) та гістаміну відповідно, що супроводжується вираженою імунотропною дією.

Експериментально доведено, що: антитіла до інтерферону гамма підвищують експресію ІФН-γ, ІФН-α/β та пов’язаних з ними інтерлейкінів (ІЛ-2, ІЛ-4, ІЛ-10 та ін.), поліпшують ліганд-рецепторну взаємодію ІФН, відновлюють цитокіновий статус; нормалізують концентрацію та функціональну активність природних антитіл до ІФН-γ, що є важливим фактором природної противірусної толерантності організму; стимулюють інтерферонозалежні біологічні процеси: індукцію експресії антигенів головного комплексу гістосумісності І, ІІ типів і Fc-рецепторів, активацію моноцитів, стимуляцію функціональної активності NK-клітин, регуляцію синтезу імуноглобулінів, активуючи змішану Th1 та Th2 імунну відповідь.

Ергоферон таблетки: переваги

Цей гомеопатичний засіб діє так.

В організмі людини є інтерферони – речовини, які виділяються в той момент, коли до організму потрапляє вірус. Вони дають сигнал усім іншим клітинам про початок «оборонних дій» проти інфекції. Хімічні елементи в складі Ергоферона підсилюють «бойову міць» інтерферонів. Такий препарат здатний очищати організм від вірусу і допомагати імунітету виробляти антитіла до подібного типу інфекцій.

Також у кожного з нас є гістамін – медіатор алергічних реакцій, який відповідає за швидку імунну реакцію на будь-яке вторгнення чужорідних клітин до організму. Його роботу видно на прикладі алергіків. Вірус чи бактерія-подразник ззовні провокують вироблення гістаміну, організм «захищається» від нього і викликає запальний процес. Саме тому люди, схильні до алергічних реакцій, у період загострень приймають антигістамінні препарати, щоб врегулювати вироблення цієї речовини.

Ергоферон – препарат із антигістамінним ефектом, він не провокує негативної реакції організму і не викликає алергії.

Препарат популярний серед населення завдяки таким фактам:

 • Клінічні дослідження довели, що Ергоферон поєднується з будь-якими іншими ліками проти вірусів.
 • Ергоферон не вплине на людину, якщо йому необхідно керувати автомобілем або будь-яким іншим транспортом. Також він не порушує координацію або роботу центральної нервової системи.
 • Можна пити дітям від 6 місяців і дорослим у будь-якому віці.

Наскільки безпечно пити Ергоферон вагітним, невідомо. Клінічні дослідження з цього приводу не проводилися. Для того щоб пити цей препарат без шкоди для здоров'я, необхідно звернутися до лікаря. Він призначить дозування, за якого співвідношення ризику для плода і користі для здоров'я матері буде дотримано в правильних пропорціях.

Ергоферон: показання для застосування

Цей медикамент призначений для лікування і профілактики. Ергоферон допоможе, якщо у вас:

 • симптоми грипу А чи В типу;
 • ГРВІ;
 • герпес, віспа, мононуклеоз;
 • інфекція кишкова;
 • лихоманка (геморагічна з нирковим синдромом).

Також Ергоферон успішно використовують у комплексі з іншими ліками, коли проводять антибактеріальну терапію. Дає потрібний ефект комплексно при діагностуванні псевдотуберкульозу, коклюшу, ієрсиніозу, пневмонії, зокрема атипової. Препарат буде корисний, якщо у вас є ускладнення після перенесених вірусних інфекцій, і ускладнення ці – бактеріальні.

Ергоферон: застосування і дозування

Таблетки для розсмоктування – по 20 штук у кожному блістері. Таких блістерів може бути 1, 2 або 5. Вони разом з інструкцією містяться в стандартній коробці з картону. Засіб приймають усередину, окремо від їжі. Таблетку непотрібно запивати водою і розкушувати, її слід тримати в ротовій порожнині до повного розчинення.

Для того щоб вилікувати дитину віком від 6 місяців до 3 років, візьміть кип'ячену воду кімнатної температури і розчиніть у ній Ергоферон таблетки. Однієї столової ложки буде достатньо.

Правила застосування:

 1. У перший день прийміть вісім таблеток. Випийте одну таблетку, через пів години – ще одну. Дві наступні години дотримуйтеся такої схеми. Так ви повинні випити п'ять штук. До кінця дня випийте ще три таблетки. Головне – дотримуватися однакових часових інтервалів між прийомами.

 2. У другий день і далі – одна таблетка тричі на добу.

Якщо п'єте такі ліки для профілактики, медики рекомендують приймати одну-дві таблетки один раз на добу.

Протипоказання та особливості застосування

Відмовтеся від вживання ліків, якщо знаєте, що:

 • у вас є алергічні реакції та індивідуальна непереносимість певних речовин у складі таблеток;
 • дитина не досягла віку пів року;
 • є непереносимість лактози або її дефіцит.

Ергоферон містить лактозу, тому засіб не варто приймати людям із вродженою галактоземією. Якщо є синдром мальабсорбції глюкози або галактози, теж краще пошукати аналог. При вродженій лактазній недостатності препарат також пити не рекомендується.

Для передозування характерні диспепсичні прояви через речовини в складі лікарського засобу.

Побічні реакції виникають, тільки якщо у вас є індивідуальна непереносимість тих чи інших компонентів у складі Ергоферону.

Поширені запитання про Ергоферон

Як приймати Ергоферон?

Таблетку рекомендується приймати всередину до або після їди. Не розжовувати, не запивати водою. Чекати, поки розчиниться сама.

Ергоферон від чого?

Засіб допомагає вилікуватися від ГРВІ та грипу, провести профілактику цих захворювань. Підходить дітям від 6 місяців до 3 років і дорослим у будь-якому віці.

Чи можна приймати Ергоферон дітям?

Так, засіб можна застосовувати дітям від 6 місяців до трьох років.

Чи можна пити Ергоферон для профілактики?

Так, у такому випадку рекомендоване дозування для дорослої людини – 1–2 таблетки на день.

Де купити таблетки Ергоферон?

Придбати лікарський засіб можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1, він відпускається без рецепта.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ергоферон на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Ергоферон: інструкція

Форма випуску: таблетки по 20 таблеток у блістері; по 1, 2 або 5 блістерів у картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить: антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до гістаміну афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до CD4 афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг

Производитель: Литва

Динаміка цін на "Ергоферон табл. №20"

Ергоферон ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Ергоферон
Кількість препаратів у каталозі 3
Середня ціна препарату 384.23 грн.
Найдешевший препарат 221.70 грн.
Найдорожчий препарат 507.40 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження