Банеоцин

Товарів: 2
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Імпетиго Сикоз
З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 06.02.2023

Банеоцин

Банеоцин — це комбінований препарат, призначений для зовнішнього застосування, до складу якого входять два антибіотики, неоміцин і бацитрацин. Бацитрацин — це поліпептидний антибіотик, який інгібує синтез клітинної оболонки білка. Неоміцин — антибіотик, що інгібує синтез білків бактерій.

Форма випуску

  • Банеоцин туба із вмістом мазі 20 г;
  • Банеоцин контейнер із вмістом порошку 10 г.

Показання та спосіб застосування

Банеоцин дуже широко застосовується при інфекційно-запальних захворюваннях шкіри. Він має антибактеріальний і ранозагоювальний ефект. Згубно діє на бактерії та мікроорганізми. Де ж саме використовують Банеоцин мазь, а де Банеоцин порошок:

  • Банеоцин мазь — оскільки це мазь, ця жирна основа має широкий спектр використання. При сухих ранах, шкірних запаленнях, тріщинах і післяопераційних швах. Банеоцин мазь у гінекології при розриві промежини. Результативність мазі Банеоцин подвоюється під пов’язкою.
  • Банеоцин присипка — суха речовина показана при мокрих ранах, пролежнях, Банеоцин також застосовують для пупка в дітей при пупковій інфекції. Банеоцин присипка має охолоджувальну дію.

Як правильно застосовувати Банеоцин, розглянемо на прикладі опіків.

Банеоцин при опіках. Якщо опік свіжий або це мокра рана, то її доцільно обробити порошком Банеоцин. Наносити тонким шаром на ушкоджені тканини, не торкаючись поверхні руками. Зона нанесення препарату не повинна бути більша за 1% від площини тіла хворого. Застосовувати протягом 7 днів.

Протипоказання

  • За інструкцією не рекомендується наносити на ділянку навколо очей.
  • Застосування Банеоцину при вагітності й годуванні грудьми можливе. Проте після профконсультації фахівця, якщо лікувальний ефект збільшує можливий ризик для плоду, оскільки в разі системного використання може бути ризик погіршення слуху в дитини.
  • Інфекції вуха.
  • Порушення видільної системи (серцева чи ниркова недостатність).

Побічна дія

Індивідуальна непереносимість у вигляді алергічних реакцій.

Умови зберігання

Зберігати засіб Банеоцин при температурі не нижче 25°С. Термін закінчення придатності зазначено на упаковці — 3 роки.

Де можна купити Банеоцин?

Купити ліки ви можете за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за найдоступнішими цінами в Україні. Ми намагаємося підтримувати найвищу якість лікарських препаратів та їхніх аналогів.

Поширені запитання про Банеоцин

Банеоцин для лікування попрілостей як застосовувати?

У терапії попрілостей застосовується Банеоцин як у формі мазі, так і у вигляді присипки. Потрібно нанести на добре вимиту та просушену шкіру дитини. Якщо почервоніння шкіри не пройшло від однократного використання, повторювати процедуру після кожної заміни підгузків.

Банеоцин мазь або порошок — що краще?

Банеоцин призначається для лікування інфікованих ран. Він випускається у двох формах — мазь і порошок. Обидві форми добре справляються зі своїм завданням, але є деякі відмінності. Банеоцин мазь — оскільки це мазь, ця жирна основа має широкий спектр використання (у хірургії, дерматології, гінекології), наноситься на сухі рани чи шкірні запалення. Банеоцин порошок — суха речовина показана при мокрих ранах (пролежні, пупкові інфекції в немовлят).

Як швидко діє Банеоцин?

У Банеоцину є два ефекти. Перший, бактерицидний, настає одразу після нанесення, а другий ефект, загоювальний, настає залежно від різних факторів: глибини травми, віку хворого, рівня ушкодження тканини. У кожному разі Банеоцин прискорює природний процес регенерації ран.

Як часто можна використовувати Банеоцин?

Лікарський засіб потрібно нанести на місце ушкодження, для посилення ефекту можна під пов’язку. Як дорослим, так і дітям наносити медикамент слід 2–3 рази в добу. Період терапії — 7 днів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Банеоцин на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Банеоцин: інструкції

Форма випуску: мазь по 5 г або по 20 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці

Склад: 1 г мазі містить бацитрацину цинку 250 МО, неоміцину сульфату 5000 МО

Производитель: Австрія

Форма випуску: порошок нашкірний по 10 г порошку в контейнері; по 1 контейнеру в коробці

Склад: 1 г порошку містить бацитрацину цинку 250 МО, неоміцину сульфату 5000 МО

Производитель: Австрія

Банеоцин ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Банеоцин
Кількість препаратів у каталозі 2
Середня ціна препарату 183.75 грн.
Найдешевший препарат 179.10 грн.
Найдорожчий препарат 188.40 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!