Мікролакс

Товарів: 3
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 19.08.2022

Мікролакс

Мікролакс — проносний засіб компанії «Фамар Орлеан», виробництва Франції. Діючими речовинами медикаменту є одразу три компоненти: натрію лаурилсульфат, натрію цитрат, сорбіт.

Форма випуску

Мікролакс р-н ректальний туба 5 мл, 12 штук і 4 штуки в упаковці. Довжина наконечника мікроклізми є універсальною, становить 60,6 мм.

Показання

Ліки показані при запорах (короткострокове застосування), а також:

  • при захворюваннях, які потребують полегшення дефекації;
  • для спорожнення кишечника при проведенні діагностичних і терапевтичних заходів у ділянці прямої кишки;
  • у комплексній терапії для профілактики запорів у людей похилого віку.

Протипоказання за медичними показниками

  • Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якої допоміжної речовини, що входить до складу медикаменту Мікролакс.
  • Клізма протипоказана при кишковій непрохідності.
  • Непереносимість фруктози.
  • Дослідження за участю вагітних жінок не проводилися. Оскільки медикамент практично не всмоктується, шкідливого впливу на плід він не має.
  • У період годування груддю застосування препарату рекомендується після консультації лікаря та оцінки ризику/користі для дитини.
  • Застосовують дітям від народження.

Спосіб застосування

Проносний препарат застосовують ректально.

Одну дозу слід застосовувати за 5–20 хвилин до настання бажаного ефекту.

Дорослим і дітям від 3 років слід застосовувати вміст 1 туби мікроклізми з наконечником (5 мл), вводячи наконечник мікроклізми на всю довжину.

Новонародженим і дітям до 3 років слід застосовувати вміст 1 туби мікроклізми з наконечником (5 мг) та вводити наконечник мікроклізми на половину довжини.

Побічна дія

Медикамент переноситься добре. Іноді можуть виникати небажані реакції, найчастіші з яких кропив’янка, біль у животі, незначне печіння в ділянці анального отвору, рідке випорожнення.

Взаємодія

Оскільки Мікролакс містить сорбіт, не рекомендується використовувати його одночасно з іонообмінними смолами.

Чим кращий порівняно з аналогами?

Препарат Мікролакс досить давно на фармацевтичному ринку України і встиг довести свої ефективність та безпеку серед пацієнтів і лікарів. Лікарський засіб має попит, тому завжди є в аптечній мережі та на складах дистриб’юторів, що забезпечує його доступність.

Де придбати медикамент?

Мікролакс можна купити в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 або замовити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1. Там же ви можете дізнатися про наявність препарату та його аналогів, а також засобів гігієни й інших товарів у найближчих аптеках мережі, забронювати чи оформити доставку, тим самим убезпечивши себе від інфекцій. На Мікролакс ціна в нашій мережі аптек найнижча, у цьому можна переконатися, ввівши в інтернет-пошуковику Мікролакс ціна Україна.

Поширені запитання про Мікролакс

Як швидко починає діяти Мікролакс?

Мікролакс клізми починають діяти через 5–20 хвилин: проносний засіб розм’якшує щільні калові маси, полегшуючи їх виведення та сприяючи м’якому спорожненню кишечника.

Як правильно робити клізму Мікролакс?

Дорослий може зробити собі клізму самостійно. Мікролакс можна вводити навпочіпки чи лежачи на боку. Малюкам засіб вводять у положенні лежачи на животі чи боку.

Як використовувати Мікролакс для дорослих?

Для початку відкрити тюбик із речовиною. Для більш м’якого введення можна натиснути на тюбик так, щоб крапля розчину змастила кінчик клізми. Увести наконечник мікроклізми у пряму кишку, стискаючи тюбик, повністю видавити його вміст.

Скільки коштує Мікролакс в Україні?

Мікроклізми Мікролакс мають попит, тому завжди є в наявності. Актуальну ціну на сьогодні ви можете переглянути на сайті аптека 911. Ми намагаємося підтримувати найдоступніші ціни на фармринку України.

Зверніть увагу!

Опис препарату Мікролакс на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Форма випуску: розчин ректальний; по 5 мл розчину ректального в тубі з універсальним наконечником; по 4 або по 12 туб з універсальними наконечниками в картонній коробці; по 5 мл розчину ректального в тубі з укороченим наконечником; по 4 або по 12 туб з укороченими наконечниками в картонній коробці

Склад: 1 мл розчину ректального містить: натрію цитрату 90 мг, натрію лаурилсульфоацетату 70 % 12,9 мг, сорбіту розчину 70 %, що кристалізується, 893 мг

Производитель: Франція

Мікролакс ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Мікролакс
Кількість препаратів у каталозі 3
Середня ціна препарату 256.07 грн.
Найдешевший препарат 156.19 грн.
Найдорожчий препарат 413.53 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!