ДОКСИЦИКЛІН-ДАРНИЦЯ

Міжнародна непатентована назва Doxycycline
ATC-код J01AA02
Тип МНН Моно
Форма випуску

капсули по 100 мг по 10 капсул у контурній чарунковій упаковці; по 1 або по 2 контурні чарункові упаковки у пачці; по 1000 капсул у контейнерах пластикових

Умови відпуску

за рецептом

Склад

1 капсула містить доксицикліну хіклату (у перерахуванні на доксициклін) 100 мг

Фармакологічна група Антибактеріальні засоби для системного застосовування. Тетрацикліни. Доксициклін.
Заявник ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"
Україна
Виробник ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"
Україна
Реєстраційний номер UA/8028/01/01
Дата початку дії 03.01.2018
Дата закінчення строку дії необмежений
Дострокове припинення Ні
Тип ЛЗ Звичайний
ЛЗ біологічного походження Ні
ЛЗ рослинного походження Ні
ЛЗ-сирота Ні
Гомеопатичний ЛЗ Ні

Склад

Діюча речовина: доксициклін;

1 капсула містить доксицикліну хіклату (у перерахуванні на доксициклін) 100 мг;

Допоміжні речовини: лактоза моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді капсули з кришечкою і корпусом жовтого кольору, що містять жовтий порошок з зеленуватим відтінком кольору з білими вкрапленнями.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Тетрацикліни. Доксициклін. Код ATX J01A A02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Доксициклін – напівсинтетичний антибіотик групи тетрациклінів широкого спектру дії. Чинить бактеріостатичну дію за рахунок придушення синтезу білка збудників в результаті блокування зв'язку аміноацил-транспортної РНК (тРНК) з комплексом «інформаційна РНК (іРНК) – рибосома».

Доксициклін активний щодо грампозитивних бактерій: аеробних коківStaphylococcus spp. (в т. ч. продукують пеніциліназ),Streptococcus spp. (в тому числі.Streptococcus pneumoniae); аеробних спороутворюючих бактерій -Бацила сибірської виразки; аеробних неспороутворюючих бактерій -Clostridium spp.

Також активний щодо грамнегативних бактерій: аеробних коків -Neisseria gonorrhoeae; аеробних бактерій -Кишкова паличка; Shigella spp., Salmonella spp., Enterobacter spp., Klebsiella spp., Bordetella pertussis, а також щодоRickettsia spp., Treponema spp., Mycoplasma spp., Chlamydia spp.

До дії доксицикліну стійкі:Pseudomonas aeruginosa, Proteus spp., Serratia spp., більшість штамівBacteroides fragilis.

Фармакокінетика

Лікарський засіб швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, практично незалежно від присутності їжі. Зв'язується з білками плазми на 80-90%. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 2 години після прийому лікарського засобу. Залежно від дози терапевтична концентрація доксицикліну у крові зберігається протягом 18-24 годин. Швидко розподіляється на більшість рідин організму, включаючи жовч, секрет приносових пазух, плевральну, синовіальну та асцитичну рідини. Концентрація у спинномозковій рідині змінюється і після парентерального застосування може становити 10-25 % від концентрації у сироватці крові. Виводиться із організму повільно. Період напіввиведення лікарського засобу - 12-22 години. Значна частина доксицикліну виводиться у незміненому вигляді з фекаліями, приблизно 40 % – із сечею.

Показання

Лікування інфекцій, викликаних чутливими штамами грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, а також деякими іншими мікроорганізмами, а саме:

 • інфекції дихального тракту: пневмонія та інші захворювання нижніх дихальних шляхів, спричинені чутливими штамамиStreptococcus pneumoniae, Haemophilus influenza, Klebsiella pneumoniae; пневмонія, спричиненаMycoplasma pneumoniae; хронічні бронхіти, синусити;
 • інфекції сечового тракту: інфекції, спричинені чутливими штамами видуКлебсієла, Ентеробактер, а також бактеріямиEscherichia coli, Streptococcus feecalis ;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом: інфекції, спричиненіChlamydia trachomatis, включаючи неускладнені уретральні та ендоцервікальні інфекції та інфекції прямої кишки; негонококові уретрити, спричиненіUreaplasma urealyticum (Т-мікоплазма); м'який шанкер, пахова гранульома, венерична гранульома; лікарський засіб є альтернативним для лікування гонореї та сифілісу;
 • інфекції шкіри: акне, за необхідності застосування антибіотикотерапії.

Лікування інфекцій, спричинених мікроорганізмами, чутливими до тетрациклінів, а саме:

 • офтальмологічні інфекції: інфекції, спричинені чутливими бактеріямигонококи, стафілококи іГемофільна паличка. Інфекція, що викликає трахому, не завжди елімінується, що підтверджується під час проведення імунофлуоресцентного аналізу. Для лікування паратрахоми лікарський засіб можна застосовувати як монотерапію або в комбінації з іншими лікарськими засобами;
 • рикетсіозні інфекції: група висипних тифів, плямиста лихоманка скелястих гір, лихоманка Ку, кліщова лихоманка, ендокардит, спричиненийкоксиелла;
 • інші інфекції: орнітоз, бруцельоз (при застосуванні в комбінації зі стрептоміцином), холера, бубонна чума, епідемічний зворотний тиф, кліщова зворотна лихоманка, туляремія, меліоїдоз; тропічна малярія, резистентна до хлороквіну, та гострий кишковий амебіаз (при застосуванні у комбінації з амебіцидом).

Профілактика наступних станів: японська річкова лихоманка, діарея мандрівника (викликана ентеротоксичноюEsherihia coli), лептоспіроз, малярія. Профілактику малярії необхідно проводити відповідно до чинної практики через можливість розвитку резистентності.

Альтернативне лікування: лептоспірозу, газової гангрени, правця.

Протипоказання

Підвищена чутливість до тетрациклінів або інших компонентів лікарського засобу; порфірія; тяжка печінкова недостатність; лейкопенія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При сумісному застосуванні лікарського засобу з іншими лікарськими засобами можливо:

 • з антацидами (алюмінієвими, кальцієвими, магнієвими), каоліном, магнійвмісними проносними засобами, натрію гідрокарбонатом, лікарськими засобами заліза та цинку, сукральфатом, холестираміном, холестиполом - Зниження всмоктування доксицикліну;
 • з барбітуратами, карбамазепіном, примідоном, рифампіцином, фенітоїном - зниження концентрації у плазмі крові та скорочення періоду напіввиведення (T1/2) доксицикліну (індукція монооксигеназ та прискорення біотрансформації), що може призвести до зниження антибактеріального ефекту;
 • з антитромботичними засобами, непрямими антикоагулянтами - Потенціювання ефекту останніх; може виникнути потреба у зниженні дози антикоагулянтів;
 • з циклоспорином - Збільшення концентрації циклоспорину в плазмі крові; цю комбінацію слід застосовувати під ретельним наглядом;
 • з метоксифлураном - летальна токсична дія на нирки;
 • з ретиноїдами - Збільшення ризику внутрішньочерепної гіпертензії; не слід застосовувати цю комбінацію;
 • з метотрексатом - Збільшення токсичності останнього; цю комбінацію слід застосовувати з обережністю;
 • з гормональними контрацептивами - зниження ефективності та підвищення частоти проривних кровотеч при прийомі естрогеновмісних пероральних контрацептивів;
 • з пеніцилінами - Зниження ефективності останніх;
 • з пероральними вакцинами проти черевного тифу - Зниження ефективності останніх; не слід застосовувати цю комбінацію.

Слід уникати одночасного застосування ізотретиноїну або інших системних ретиноїдів та доксицикліну. Застосування кожної з цих речовин було асоційовано окремо з розвитком доброякісної внутрішньочерепної гіпертензії (псевдопухлини головного мозку).

Особливості застосування

Для зменшення подразнення шлунка лікарський засіб необхідно приймати під час їди, запиваючи достатньою кількістю води.

При тривалому застосуванні лікарського засобу слід регулярно контролювати склад периферичної крові, проводити функціональні печінкові проби, визначати вміст сечовини у сироватці.

При лікуванні інфекцій, спричинених β-гемолітичними стрептококами групи А, тривалість лікування повинна становити не менше 10 днів.

При лікуванні венеричних захворювань із підозрою на супутній сифіліс слід застосувати відповідні діагностичні процедури, включаючи мікроскопію у темному полі та інші аналізи. У разі необхідно проводити щомісячні серологічні тести протягом щонайменше 4 місяців.

З обережністю застосовувати лікарський засіб хворим із порушенням функції печінки або особам, які отримують потенційно гепатотоксичні лікарські засоби. Про порушення функції печінки, пов'язані з пероральним або парентеральним прийомом тетрациклінів, включаючи доксициклін, повідомлялося дуже рідко.

З обережністю застосовувати лікарський засіб хворим на міастенію гравіс тому, що лікарські засоби групи тетрациклінів, включаючи доксициклін, можуть викликати слабку нейром'язову блокаду.

Екскреція доксицикліну нирками у пацієнтів із нормальною функцією нирок становить приблизно 40 % за 72 години. Цей діапазон може знизитися до 1-5% за 72 години у осіб з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв). Дослідження не виявили значної різниці в періоді напіввиведення доксицикліну із сироватки крові у осіб з нормальною та порушеною функцією нирок. Гемодіаліз не впливає на період напіввиведення із плазми крові.

Антианаболічна дія тетрациклінів може призвести до збільшення у крові рівня сечовини. Антианаболічний ефект не виявлявся при застосуванні доксицикліну у пацієнтів із порушенням функції нирок.

У деяких осіб, які приймали тетрацикліни, включаючи доксициклін, були відзначені реакції світлочутливості. Під час лікування доксицикліном та протягом 4-5 днів після його закінчення рекомендується захищати відкриті ділянки тіла від прямого сонячного світла та штучного УФ-опромінення. Лікування тетрациклінами, у тому числі доксицикліном, слід негайно припинити за перших проявів еритеми на шкірі.

Лікування антибактеріальними лікарськими засобами може призвести до надмірного зростання нечутливих мікроорганізмів, включаючи мікроорганізми родуCandida. Для профілактики розвитку кандидозу одночасно з доксицикліном рекомендується застосовувати протигрибкові лікарські засоби.

Лікування антибактеріальними лікарськими засобами змінює нормальну флору товстого кишечника, що призводить до надмірного зростання нечутливих мікроорганізмів, включаючиClostridium difficile. Повідомляється про випадки діареї, спричиненоїClostridium difficile, при застосуванні багатьох антибактеріальних лікарських засобів. Діарея може варіювати від легкої форми до загрозливого життя. Пацієнти, які приймають антибактеріальні лікарські засоби, повинні перебувати під ретельним наглядом через те, що діарея, викликанаClostridium difficileможе виникнути протягом двох місяців після прийому антибактеріальних лікарських засобів.

У деяких осіб, які приймали антибактеріальні лікарські засоби, включаючи доксициклін, відмічено розвиток псевдомембранозного коліту. Тяжкість цього ускладнення коливалася від легкого до загрозливого життя. Необхідно розглядати цей діагноз у пацієнтів, які звертаються щодо діареї внаслідок застосування антибактеріальних лікарських засобів.

У деяких осіб, які приймали капсульовані або таблетовані форми лікарських засобів класу тетрациклінів, включаючи доксициклін, був відзначений розвиток езофагіту та виразок стравоходу. Більшість пацієнтів приймали лікарський засіб безпосередньо перед сном або з недостатньою кількістю рідини.

Легка внутрішньочерепна гіпертензія та випинання джерельця зареєстровані у новонароджених, які отримували лікарський засіб у максимальній терапевтичній дозі. Дані ускладнення швидко зникали після відміни лікарського засобу.

При дослідженні біоптату щитовидної залози у пацієнтів, які протягом тривалого часу приймали доксициклін, можливе забарвлення тканини у мікропрепаратах у темно-коричневий колір.

Застосування тетрациклінів може призвести до загострення течії системного червоного вовчака. У пацієнтів, які приймали доксициклін, було зареєстровано такі серйозні шкірні реакції, як ексфоліативний дерматит, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз та медикаметозний висип з еозинофілією та системними проявами (DRESS).

При виникненні серйозних реакцій шкіри прийом доксицикліну слід негайно припинити і призначити відповідну терапію.

Повідомлялося про виникнення фотооніхолізісу у пацієнтів, які приймали доксициклін.

Доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія (псевдопухлина головного мозку) була асоційована із застосуванням тетрациклінів (включаючи доксициклін). Доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія (псевдопухлина головного мозку) зазвичай має транзиторний характер, але при застосуванні тетрациклінів (включаючи доксициклін) повідомлялося про випадки необоротної втрати зору внаслідок доброякісної внутрішньочерепної гіпертензії (псевдопухлини головного мозку). У разі виникнення порушення зору під час лікування потрібне невідкладне офтальмологічне обстеження. Оскільки внутрішньочерепний тиск може залишатися підвищеним протягом декількох тижнів після відміни препарату, за пацієнтами слід спостерігати до стабілізації їхнього стану. Слід уникати одночасного застосування ізотретиноїну, як і інших системних ретиноїдів, з доксицикліном, оскільки відомо, що ізотретиноїн також може провокувати доброякісну внутрішньочерепну гіпертензію (псевдопухлина головного мозку).

При проведенні флюоресцентного тесту може спостерігатися хибне підвищення рівня катехоламінів у сечі.

Під час лікування не вживати спиртних напоїв.

Лікарський засіб містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати лікарський засіб.

Застосування в період вагітності та годування груддю

Лікарський засіб протипоказаний у період вагітності, оскільки застосування тетрациклінів у період розвитку зубів (у період вагітності) може викликати постійну зміну кольору зубів (жовтий-коричневий-сірий). Така побічна реакція зустрічається частіше при тривалому застосуванні, але може спостерігатися при повторних коротких курсах лікування. Також були повідомлення про гіпоплазію емалі.

Лікарський засіб протипоказаний у період годування груддю, оскільки тетрацикліни проникають у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Поки не з'ясовано індивідуальну реакцію пацієнта на лікарський засіб, слід утриматися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, оскільки при лікуванні доксицикліном можуть спостерігатися порушення зору, запаморочення, артеріальна гіпертензія, дзвін у вухах, затуманеність зору, худоба, диплопія, довготривала втрата зору.

Спосіб застосування та дози

Лікарський засіб застосовувати внутрішньо під час або після їди (можна запивати молоком або кефіром).

Дорослим та дітям з 12 років та масою тіла понад 45 кг.

У перший день лікування гострих інфекцій добова доза становить 200 мг одноразово або по 100 мг з інтервалом 12 годин, у наступні дні – 100 мг. При лікуванні тяжких інфекцій необхідно застосовувати лікарський засіб у дозі 200 мг на добу протягом усього періоду лікування.

Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально, продовжуючи лікування не менше 24-48 годин після зникнення симптомів захворювання та нормалізації температури тіла.

Дітям з 12 років та масою тіла менше 45 кг.

У перший день лікування добова доза становить 4,4 мг/кг маси тіла (в 1 або 2 прийоми), у наступні дні - 2,2 мг/кг маси тіла (в 1 або 2 прийоми). При лікуванні тяжких інфекцій може бути призначена доза лікарського засобу 4,4 мг/кг маси тіла протягом усього періоду лікування.

Особливі випадки застосування.

акне:лікарський засіб застосовувати у дозі 50 мг на добу протягом 6-12 тижнів.

Інфекції, що передаються статевим шляхом:

 • неускладнені інфекції шийки матки, уретральні, ректальні інфекції, спричиненіChlamydia trachomatis; неускладнені інфекції статевих органів, спричиненіNeisseria gonorrhoeae (Виняток - аноректальні інфекції у чоловіків); уретрити, спричиненіUreaplasma urealyticum: лікарський засіб застосовувати у дозі 100 мг 2 рази на добу протягом 7 днів;
 • орхоепідідіміт, викликанийChlamydia trachomatis абоNeisseria gonorrhoeae: лікарський засіб застосовувати у дозі 100 мг 2 рази на добу протягом 10 днів;
 • первинний та вторинний сифіліс у пацієнтів без підтвердженої вагітності та з алергією на пеніциліни (як альтернативне лікування): лікарський засіб застосовувати у дозі 200 мг 2 рази на добу протягом 14 днів.

Епідемічний зворотний тиф, кліщовий зворотний тиф: лікарський засіб застосовувати у дозі 100-200 мг одноразово залежно від ступеня тяжкості захворювання.

Тропічна малярія, стійка до хлорохіну: лікарський засіб застосовувати у дозі 200 мг на добу протягом щонайменше 7 днів.

Профілактика малярії: лікарський засіб застосовувати у дозі: дорослим – 100 мг на добу, дітям з 12 років – від 2,2 мг/кг маси тіла на добу до загальної дози, що становить 100 мг на добу. Профілактику можна розпочати за 1-2 дні до поїздки до регіону з малярією. Профілактичне застосування лікарського засобу слід продовжувати щодня під час перебування в регіоні з малярією та протягом 4 тижнів після того, як було залишено регіон з малярією. Також слід враховувати чинні стандарти лікування малярії.

Профілактика японської річкової лихоманки: лікарський засіб застосовувати у дозі 200 мг одноразово.

Профілактика діареї мандрівника у дорослих: лікарський засіб застосовувати: у перший день подорожі – у дозі 200 мг одноразово або по 100 мг з інтервалом 12 годин; протягом наступних днів подорожі – у дозі 100 мг. Інформація щодо застосування лікарського засобу довше 21 дня з метою профілактики відсутня.

Профілактика лептоспірозу: лікарський засіб застосовувати у дозі 200 мг 1 раз на тиждень протягом усього часу перебування в регіоні з лептоспірозом та 200 мг наприкінці подорожі. Інформація щодо застосування лікарського засобу довше 21 дня з метою профілактики відсутня.

Особливі групи пацієнтів:

 • Пацієнти похилого віку: лікарський засіб можна застосовувати у звичайних дозах без спеціальних застережень. «Доксициклін-Дарниця» може бути лікарським засобом вибору для пацієнтів похилого віку, оскільки його застосування менш пов'язане з розвитком подразнення та виразками стравоходу;
 • пацієнти з порушенням функції нирок: застосування лікарського засобу у рекомендованих дозах не призводить до акумуляції антибіотика (див. розділ «Особливості застосування»);
 • пацієнти з порушенням функції печінки: див. розділ «Особливості застосування».

Діти.

Лікарський засіб протипоказаний дітям до 12 років.

Як і інші тетрацикліни, доксициклін формує стабільні кальцієві комплекси у будь-якій тканині, яка формує кістки. Зниження рівня зростання малої гомілкової кістки спостерігалося у недоношених дітей, які отримували тетрациклін перорально в дозі 25 мг/кг маси тіла кожні 6 годин. Ця побічна реакція є оборотною при скасуванні лікарського засобу.

Застосування тетрациклінів у період розвитку зубів (дітям до 12 років) може спричинити постійну зміну кольору зубів (жовтий-коричневий-сірий). Така побічна реакція зустрічається частіше при тривалому застосуванні, але може спостерігатися при повторних коротких курсах лікування. Також були повідомлення про гіпоплазію емалі.

Передозування

Симптоми:посилення проявів побічних реакцій.

Лікування:припинення застосування лікарського засобу, промивання шлунка, підтримуюча та симптоматична терапія. Гемодіаліз неефективний.

Побічні реакції

З боку органів слуху та вестибулярного апарату: відчуття шуму у вухах.

З боку шлунково-кишкового тракту: диспепсія, біль у животі, дисфагія, нудота, блювання, діарея. Повідомлялося про виникнення езофагіту та утворення виразки у пацієнтів, які приймали капсули та таблетки доксицикліну. Коліт, спричинений мікроорганізмомClostridium difficile, ентероколіт, запальні ураження (з моніліальним розростанням) в аногенітальній ділянці

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: надходили повідомлення про поодинокі випадки гепатотоксичності з тимчасовим підвищенням значень показників функції печінки, порушення функції печінки, жовтяниця, гепатит, печінкова недостатність, панкреатит.

З боку нирок та сечовивідної системи: підвищення рівня сечовини у крові, підвищення рівня залишкового азоту сечовини.

З боку ендокринної системи: при тривалому застосуванні тетрациклінів спостерігалося коричнево-чорне забарвлення мікропрепарату тканини щитовидної залози. Порушення функції щитовидної залози не виявлено.

З боку обміну речовин, метаболізму: анорексія.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, випинання темечка у новонароджених, доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія (псевдопухлина головного мозку), симптоми якої включали нечіткий зір, худобу та диплопію, повідомлялося про необоротну втрату зору.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпотензія, тахікардія, перикардит, припливи, хвороба Шенлейна-Геноха, диспное.

З боку крові та лімфатичної системи: еозинофілія, гемолітична анемія, тромбоцитопенія, нейтропенія, порфірія.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у тому числі анафілаксія, анафілактоїдні реакції, анафілактичний шок, анафілактоїдна пурпура, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, загострення системного червоного вовчака, сироваткова хвороба, задишка, периферичні набряки.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, у тому числі макулопапулезний та еритематозний висип; мультиформна еритема, реакції фоточутливості шкіри, фотооніхолізис, ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона (злоякісна ексудативна еритема), синдром Лайєлла (токсичний епідермальний некроліз), медикаметозний висип із симптомами еозинофілії та систем.

З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: артралгія, міалгія.

Інфекції та інвазії: лікування доксицикліном може призвести до розвитку суперінфекцій, таких як стафілококовий ентероколіт, псевдомембранозний коліт, кандидоз шкіри та слизових оболонок з такими проявами: запалення слизової оболонки рота і горла (глосит, стоматит), гостре запалення зовнішніх статевих органів і в запалення аногенітальної галузі.

Інші:забарвлення та гіпоплазія зубної емалі при тривалому застосуванні лікарського засобу.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °C.

Упаковка

По 10 капсул у контурній комірковій упаковці; по 1 або по 2 контурні коміркові упаковки в пачці; по 1000 капсул у пластикових контейнерах.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Українa, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

Джерелом інформаціі для опису є Державний Реєстр Лікарських Засобів України

Ціни на ДОКСИЦИКЛІН-ДАРНИЦЯ

Доксициклін-Дарниця капс. 100мг №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ДОКСИЦИКЛІН

34.20 грн.
Де є

Аналоги ДОКСИЦИКЛІН-ДАРНИЦЯ

Доксициклін-Тева табл. 100мг №10

Виробник: Меркле

Країна: Німеччина

Бренд: ДОКСИЦИКЛІН

2
114.30 грн.
Де є

Юнідокс Солютаб табл. 100мг №10

Виробник: Астеллас

Країна: Нідерланди

Бренд: ЮНІДОКС

159.00 грн.
Де є

Доксициклін капс. 100мг №10

Виробник: Борщагівський ХФЗ

Країна: Україна

Бренд: ДОКСИЦИКЛІН

2
33.40 грн.
Де є

Доксицикліну гідрохлорид капс. 100мг №10

Виробник: Здоров'я народу

Країна: Україна

Бренд: ДОКСИЦИКЛІН

12.20 грн.
Де є
Промокод скопійовано!
Завантаження