Гексорал

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 30.11.2023

Склад і форма випуску

Гексорал розчин 0,1% у флаконах 100 мл.

У 100 мл розчину Гексорал міститься:

 • 0,1 г гексетидину.
 • Допоміжні речовини: екваліптовое масло, анісова масло, етанол (96%), моногідрат лимонної кислоти, метилсаліцилат, левоментол, гвоздикове масло, сахарин натрій, масло перцевої м'яти, полісорбат 60, азорубін Е122, очищена вода.

Гексорал аерозоль 0,2% в аерозольному балоні 40 мл.

У 100 мл аерозолю Гексорал міститься:

 • 0,2 г гексетидину.
 • Допоміжні речовини: моногідрат лимонної кислоти, сахарин натрій, макроголь лауриловий ефір, натрію гідроксид, м'ятна аромат, гліцерин, вода очищена, азот.

Льодяники Гексорал

 • Діючі речовини: амілметакрезол, спирт 2,4 дихлорбензиловий;
 • 1 льодяник містить амілметакрезолу 0,6 мг спирту 2,4 дихлорбензилового 1,2 мг.
 • Допоміжні речовини: сахароза, глюкози розчин, кислота лимонна, барвники, олія м'яти, смакова добавка.

Фармакологічні властивості

Гексетидин є протимікробним засобом широкого спектра дії. Цей засіб ефективний як in vivo, так і in vitro щодо грам позитивних та грам бактерій, а також дріжджових грибів (Candida albicans) і грибів. Препарат діє місцево на слизову оболонку рота, тому очікується, що всмоктується лише у невеликій кількості. Гексорал знеболює місцево, при застосуванні виявляє ранозагоювальні, гемостатичні в ротовій порожнині та глотці.

Специфічні фармакокінетичні дослідження застосування Гексорал спрей у людини не проводилися.

При застосуванні препарату можуть відзначати зубний наліт і залишкові концентрації гексетидину на слизових оболонках. Дослідження з використанням міченого гексетидину показали, що він може визначатися в тканинах ротової порожнини від 8 до 10 год після одноразового застосування, а в деяких випадках - через 65 годин після лікування.

Досліджень абсорбції після місцевого застосування препарату Гексорал або гексетидину у людей не проводили.

Специфічних досліджень застосування Гексорал або гексетидину у людей з порушеннями функції печінки та / або нирок і у людей похилого віку не проводили.

Показання

Ліки Гексорал застосовують при незначних інфекціях ротової порожнини, включаючи кандидоз (використовують гексорал від молочниці у роті); як допоміжний засіб для профілактики та лікування гінгівіту; при лікуванні болю в горлі та рецидивуючих афтозних виразок; для усунення неприємного запаху з рота; до і після проведення хірургічних операцій в стоматології.

Спрей Гексорал для полоскання горла використовують при: тонзиліт, гексорал при фарингіті, гексорал від ларингіту, глосит. Як допоміжний лікарський засіб використовують гексорал для полоскання при запаленні горла, перед- та післяопераційне лікування при тонзилектомії, пошкодження ротової порожнини та глотки, гінгівіт, кровоточивість ясен, використовують гексорал від стоматиту, виразки ротової порожнини, запалення зубних лунок, неприємний ротовій порожнині при серйозних захворюваннях.

Застосування

Гексорал є засобом для місцевого застосування в ротовій порожнині.

Розчин

Дорослі, особи похилого віку, підлітки та діти старше 6 років.

Слід промивати рот або полоскати горло 15 мл нерозведеного розчину протягом 30 сек 2 або 3 рази на добу.

Препарат Гексорал при тонзиліті не ковтати.

Для полоскання використовують нерозведений розчин.

Тривалість лікування визначає лікар залежно від тяжкості та особливостей перебігу захворювання.

Спрей

Дорослі, підлітки, а також Гексорал дітям у віці старше 6 років.

Техніка проведення процедури:

 • гнучку трубку встановити у відповідний отвір на голівці флакона, злегка натиснувши на неї. Направити кінець гнучкої трубки від себе;
 • утримуючи гнучку трубку в роті, спрямувати її на відповідну ділянку порожнини рота або горла. Під час процедури завжди тримати флакон вертикально;
 • затримавши подих, впорснути Гексорал спрей шляхом натискання головки балона протягом 1-2 с.

Застосовувати 2 рази на добу, бажано вранці та ввечері, після їди.

Тривалість лікування визначає лікар залежно від тяжкості та особливостей перебігу захворювання.

Льодяники

Рекомендується приймати по 1 льодянику «Гексорал Лорсепт зі смаком чорної смородини» кожні 2-3 години; максимальна добова доза – 8 льодяників. Гексорал для розсмоктування повільно розсмоктувати один льодяник у роті. Таблетки Гексорал не жувати, але не ковтати цілий льодяник. Тривалість курсу лікування становить 5-7 днів.

Гексорал для дітей Чи не застосовувати пастилки гексорал дитині до 6 років.

Купити Гексорал від першіння в горлі можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1. Актуальна ціна на гексорал від болю в горлі вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до гексетидину, Азорубін, олії евкаліптової, левоментолу, маслу м'яти перцевої або будь-якого іншого компоненту препарату;
 • гексорал при ангіні дітям у віці до 6 років;
 • Спрей протипоказаний пацієнтам з БА або будь-якими іншими захворюваннями дихальних шляхів, пов'язаними з гіперчутливістю дихальних шляхів. Інгаляція може викликати бронхоконстрикцию. Гексорал для інгаляцій може викликати бронхоконстрикцію.

Побічні ефекти

З боку шкіри та підшкірної тканини, імунної системи: виникнення виразок на слизовій оболонці, алергічний контактний дерматит, ангіоневротичний набряк.

Загальні порушення: зміна смакових відчуттів протягом 48 годин (відчуття «солодкого» може двічі змінюватися на відчуття «гіркого»); чутливість слизової оболонки, а саме - паління, відчуття оніміння; роздратування (хворобливість, відчуття жару, свербіж) язика та / або слизової оболонки ротової порожнини, зниження чутливості; гіперчутливість.

Інші побічні реакції: оборотна зміна кольору зубів і язика; азорубін може викликати алергічні реакції.

При випадковому проковтуванні препарату можуть виникати шлунково-кишкові порушення, перш за все нудота і блювота.

Особливі вказівки

Гексорал в формі спрею не містить спирт, в формі розчину містить 5,4% спирту. З обережністю застосовувати хворим на епілепсію, хворим з порушенням серцевої провідності, шоком, захворюваннями печінки. Під час застосування препарату не слід робити вдих, оскільки спрей може потрапити у дихальні шляхи та спричинити ларингоспазм.

Період вагітності та годування груддю. Адекватних та строго контрольованих клінічних досліджень застосування комбінації спирту 2,4 дихлорбензилового та амілметакрезолу в період вагітності (гексорал у першому триместрі) та гексорал при гв не проводилося, але підвищеного ризику виникнення вад розвитку, спонтанних абортів або зменшення маси тіла при народженні не очікується. Не встановлено, проникають спирт 2,4 дихлорбензиловий та амілметакрезол або їх метаболіти у грудне молоко. Гексорал не слід застосовувати в період вагітності, як і гексорал при лактації, якщо тільки потенційна користь лікування для матері не переважувало можливі ризики для плоду, що розвивається, або для немовляти.

Діти. Чи не застосовують у дітей віком до 6 років.

Чи не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Інструкція не повідомляє про ефективність застосування препарату гексорал у ніс, гексорал при герпесній ангіні або гексорал при гнійній ангіні. Доцільність та безпека застосування препарату Гексорал при сухому кашлі або гексорал для носа дізнавайтеся у лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими

При застосуванні відповідно до рекомендацій не слід очікувати будь-яких взаємодій з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання

Проковтування великої кількості спрею може викликати нудоту, тому значної системної абсорбції не відбувається.

Дані щодо виникнення алкогольної інтоксикації внаслідок передозування Гексорал розчином відсутні.

Концентрація гексетидину, що міститься в Гексорал розчині для ротової порожнини, не є токсичною.

Виникнення гострої алкогольної інтоксикації вкрай малоймовірно. Якщо дитина проковтнула значну дозу препарату, може виникнути алкогольна інтоксикація зважаючи на вміст етилового спирту.

Немає повідомлень про випадки надмірного застосування гексетидину, що приводить до виникнення реакцій гіперчутливості.

Лікування передозування симптоматичне, але рідко є необхідним. У разі перорального прийому дитиною вмісту флакона слід негайно звернутися до лікаря. Необхідно розглянути можливість проведення промивання шлунка протягом 2 годин після перорального прийому препарату і спрямувати зусилля на усунення ознак алкогольної інтоксикації.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C. Чи не заморожувати. Актуальна вартість Гексоралу вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гексорал на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Гексорал: інструкції

Форма випуску: спрей для ротової порожнини 0,2 %, по 40 мл в алюмінієвому балоні; по 1 балону в картонній упаковці

Склад: 1 мл розчину містить 2 мг гексетидину

Производитель: Франція

Форма випуску: льодяники; по 4 льодяники у стрипі; по 2 або по 4 стрипи у картонній коробці

Склад: 1 льодяник містить: амілметакрезолу 0,6 мг, спирту 2,4-дихлорбензилового 1,2 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: льодяники; по 4 льодяники у стрипі; по 2 або 4 стрипи у картонній коробці

Склад: 1 льодяник містить: амілметакрезолу 0,6 мг, спирту 2,4-дихлорбензилового 1,2 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: льодяники; по 4 льодяники у стрипі; по 2, або 4 стрипи у картонній коробці

Склад: 1 льодяник містить: амілметакрезолу 0,6 мг, спирту 2,4-дихлорбензилового 1,2 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: льодяники по 4 льодяники у стрипі; по 2 або по 4 стрипи у картонній коробці

Склад: 1 льодяник містить: амілметакрезолу 0,6 мг, спирту 2,4-дихлорбензилового 1,2 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: розчин для ротової порожнини 0,1 % по 200 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній упаковці

Склад: 1 мл розчину містить 1 мг гексетидину

Производитель: Франція

Динамика цен на "Гексорал Лорсепт льодян. апельсин №16"

Гексорал ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Гексорал
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 29.13 грн.
Найдешевший препарат 44.60 грн.
Найдорожчий препарат 71.90 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження