Банер до конкурента 10.26 - Нутрінк

Інші кардіологічні препарати у флаконах

Товарів: 43

Купуй Українське

Глод-Вішфа настойка фл. 100мл пласт.

ДКП фармацевтична фабрика (Україна)

ГЛІД

від 15.00 грн
Де є

Купуй Українське

Трикардин серцеві краплі фл. 50мл

Тернофарм (Україна)

ТРИКАРДИН

від 65.00 грн
Де є

Купуй Українське

Зеленіна краплі орал. фл. 25 мл

ДКП фармацевтична фабрика (Україна)

ЗЕЛЕНІНА КРАПЛІ

від 20.50 грн
Де є
Глоду настоянка фл. полім. 100мл

Медлев (Україна)

ГЛІД

від 16.50 грн
Де є

Купуй Українське

Тівортін аспартат р-н оральний фл. 200мл

Юрія фарм (Україна)

ТІВОРТІН

від 480.00 грн
Де є

Купуй Українське

Трикардин серцеві краплі фл. 25мл

Тернофарм (Україна)

ТРИКАРДИН

від 40.00 грн
Де є

Купуй Українське

Тівортін аспартат р-н оральний фл. 100мл

Юрія фарм (Україна)

ТІВОРТІН

від 331.00 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настойка фл. 50мл

Віола (Україна)

ВІОЛА

від 34.50 грн
Де є

Купуй Українське

Кардіовіол краплі орал. фл. 100мл

Віола (Україна)

КАРДІОВІОЛ

від 90.00 грн
Де є
Тонгінал краплі орал. фл. 20мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ТОНГІНАЛ

від 296.50 грн
Де є

Купуй Українське

Мілдракор-Новофарм р-н д/ін. 100мг/мл фл. 5мл №10

Новофарм-біосинтез (Україна)

МІЛДРАКОР

від 840.00 грн
Де є
Тонгінал краплі орал. фл. 50мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ТОНГІНАЛ

від 444.50 грн
Де є

Купуй Українське

Кардіовіол краплі орал. фл. 50мл

Віола (Україна)

КАРДІОВІОЛ

від 61.00 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настоянка фл. 100 мл

Віола (Україна)

ГЛІД

15.40 грн
Де є
Мельдін р-н д/ін. 100мг/мл фл. 5мл №10

Інфузія (Україна)

МЕЛЬДІН

від 830.00 грн
Де є
Кралонін краплі орал. фл. 30мл

Хеель (Німеччина)

КРАЛОНІН

від 571.50 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду н-ка фл. 100 мл пласт.

ДКП фармацевтична фабрика (Україна)

ГЛІД

21.00 грн
Де є

Купуй Українське

А-дістон краплі фл. 50мл

Біолік (Україна)

А-ДИСТОН

від 86.00 грн
Де є
Вазапрокс-альфа пор. д/р-ну д/інф. фл. 20мкг №10

Ромфарм (Румунія)

ВАЗАПРОКС-АЛЬФА

від 6580.00 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настоянка 100 мл

Червона зірка (Україна)

ГЛІД

42.50 грн
Де є

Купуй Українське

Кардіолін крап. д/перорал. застос. фл. 50мл

Біолік (Україна)

КАРДІОЛІН

від 119.00 грн
Де є

Купуй Українське

Зеленіна краплі орал. фл. 25 мл

Тернофарм (Україна)

ЗЕЛЕНІНА КРАПЛІ

26.50 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настойка фл. 25 мл

Віола (Україна)

ГЛІД

від 11.50 грн
Де є
Пумпан крап. орал. фл. 20мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ПУМПАН

259.00 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настойка фл. 25 мл

ДКП фармацевтична фабрика (Україна)

ГЛІД

20.00 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настоянка 100 мл

Тернофарм (Україна)

ГЛІД

28.05 грн
Де є

Купуй Українське

Саргін р-н орал. 200мг/мл фл. 100мл

Фармак (Україна)

САРГІН

397.10 грн
Де є
Пумпан крап. орал. фл. 50мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ПУМПАН

432.30 грн
Де є

Купуй Українське

Тівомакс А р-н оральний 200мг/мл фл. 200мл

Дарниця (Україна)

ТІВОМАКС

від 543.50 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду н-ка фл. 50 мл

ДКП фармацевтична фабрика (Україна)

ГЛІД

24.50 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настойка фл. 100мл

Лубнифарм (Україна)

ГЛІД

17.50 грн
Де є
Форвен р-н орал. фл. 25мл

Біолік (Україна)

ФОРВЕН

373.50 грн
Де є
Неотон пор. д/р-ну д/інф. фл. 1г №4

Альфасигма (Італія)

НЕОТОН

від 4836.00 грн
Де є
Мельдекс р-н д/ін. 100мг/мл фл. 5мл №10

Інфузія (Україна)

МЕЛЬДЕКС

995.00 грн
Де є
Кардіоаргінін-Здоров’я сироп фл. 100мл

Здоров'я (Україна)

КАРДІОАРГІНІН

312.50 грн
Де є

Купуй Українське

Конвалійно-валеріанові краплі фл. 25мл

Тернофарм (Україна)

КОНВАЛІЄВО-ВАЛЕРІАНОВІ КРАПЛІ

34.00 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настоянка фл. 25мл АйВі

Віола (Україна)

АЙВІ

37.50 грн
Де є

Купуй Українське

Тівомакс А р-н оральний 200мг/мл фл. 100мл

Дарниця (Україна)

ТІВОМАКС

426.50 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настоянка 25 мл

Лубнифарм (Україна)

ГЛІД

23.00 грн
Де є
Ліпофлавон ліофіл. д/емул. д/ін. фл. №1

Біолік (Україна)

ЛІПОФЛАВОН

1033.45 грн
Де є
Глоду настоянка фл. 100мл полім.

Віола (Україна)

ВІОЛА

Немає в наявності
26.40 грн
Кардіовіол краплі орал. фл. 25 мл

Віола (Україна)

КАРДІОВІОЛ

Немає в наявності
35.50 грн
Глоду н-ка фл. 100мл скло

ДКП фармацевтична фабрика (Україна)

ГЛІД

Немає в наявності
20.24 грн

Поширені запитання

Які недорогі товари в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах?

ТОП-3 недорогих товарів в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах:

Які імпортні товари є в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах?

Імпортні товари в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах:

Які найпопулярніші товари в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах?

Найпопулярніші товари в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах від Аптеки 911:

Скільки коштують товари в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах?

Ціни на товари в категорії Інші кардіологічні препарати у флаконах починаються від 11.50 грн

Інші кардіологічні препарати у флаконах ціна в Аптеці 911

✅ Категорія препаратів Інші кардіологічні препарати у флаконах
✅ Кількість препаратів у каталозі 43
✅ Середня ціна препарату 484.45 грн
✅ Найдешевший препарат 11.50 грн
✅ Найдорожчий препарат 6580.00 грн

Раніше ви дивилися

Показати товари

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!