Банер до конкурента 10.26 - Нутрінк

Лізиноприл водіям

Товарів: 28
Пропозиції Бренд Дозування
Кількість в упаковці
Кому можна Ознака
Виробник
Країна виробництва
Заявник

Купуй Українське

Лізиноприл-Астрафарм табл. 10мг №30

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 58.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Ліприл табл. 10мг №30

Борщагівський ХФЗ (Україна)

ЛІПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 70.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Тева табл. 10мг №30

Меркле (Німеччина)

ЛІЗИНОПРИЛ

від 142.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Тева табл. 5мг №30

Меркле (Німеччина)

ЛІЗИНОПРИЛ

від 94.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Тева табл. 10мг №60

Меркле (Німеччина)

ЛІЗИНОПРИЛ

від 288.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Тева табл. 20мг №30

Меркле (Німеччина)

ЛІЗИНОПРИЛ

від 246.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Ліприл табл. 20мг №30

Борщагівський ХФЗ (Україна)

ЛІПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 99.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Лізиноприл-Астрафарм табл. 20мг №30

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 100.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Дарниця табл. 10мг №28

Дарниця (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 67.00 грн
Де є

Купуй Українське

Лізиноприл табл. 5мг №20

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

від 34.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Ліприл табл. 5мг №30

Борщагівський ХФЗ (Україна)

ЛІПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 48.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Дарниця табл. 20мг №28

Дарниця (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 112.00 грн
Де є
Лізиноприл-Тева табл. 5мг №60

Меркле (Німеччина)

ЛІЗИНОПРИЛ

від 207.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Тева табл. 20мг №60

Меркле (Німеччина)

ЛІЗИНОПРИЛ

від 546.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Лізиноприл-Астрафарм табл. 20мг №60

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 201.00 грн
Де є
Диротон табл. 10мг №28

Гедеон Ріхтер (Угорщина)

ДИРОТОН

104.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Диротон табл. 5мг №28

Гедеон Ріхтер (Угорщина)

ДИРОТОН

від 70.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Лізиноприл-Астрафарм табл. 5мг №60

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 117.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Диротон табл. 20мг №28

Гедеон Ріхтер (Угорщина)

ДИРОТОН

157.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Лізиноприл-Астрафарм табл. 10мг №60

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
від 159.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Лізиноприл табл. 20мг №20

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

123.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл табл.10мг №20

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

89.10 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Лізиноприл табл. 10мг №20

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

64.90 грн
Де є
Лізиноприл-Астрафарм табл. 20мг №60

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

245.85 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл табл. 5мг №20

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Немає в наявності
66.55 грн
Водіям:
Дозволено з умовою
Лоприл Босналек табл. 10мг №20

Босналек (Боснія і Герцеговина)

ЛОПРИЛ

Немає в наявності
78.00 грн
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Лізиноприл-Астрафарм табл. 5мг №20

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Ціна за рецептом:
Безкоштовно
Немає в наявності
19.14 грн
Водіям:
Дозволено з умовою
Лізиноприл-Астрафарм табл. 5мг №30

Астрафарм (Україна)

ЛІЗИНОПРИЛ

Немає в наявності
89.10 грн
Водіям:
Дозволено з умовою

Поширені запитання

Які недорогі товари в категорії Лізиноприл водіям?

ТОП-3 недорогих товарів в категорії Лізиноприл водіям:

Які імпортні товари є в категорії Лізиноприл водіям?

Які найпопулярніші товари в категорії Лізиноприл водіям?

Найпопулярніші товари в категорії Лізиноприл водіям від Аптеки 911:

Скільки коштують товари в категорії Лізиноприл водіям?

Ціни на товари в категорії Лізиноприл водіям починаються від 34.00 грн

Лізиноприл водіям ціна в Аптеці 911

✅ Категорія препаратів Лізиноприл водіям
✅ Кількість препаратів у каталозі 28
✅ Середня ціна препарату 123.01 грн
✅ Найдешевший препарат 34.00 грн
✅ Найдорожчий препарат 546.00 грн

Раніше ви дивилися

Показати товари

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!