Банер до конкурента 10.26 - Нутрінк

Похідні тіоксантену в формі таблеток

Товарів: 6
Бренд Дозування
Форма випуску Кількість в упаковці
Кому можна
Труксал табл. в/о 25мг №100

Х. Лундбек (Данія)

ТРУКСАЛ

від 558.00 грн
Де є
Флюанксол табл. в/о 0,5мг №100

Х. Лундбек (Данія)

ФЛЮАНКСОЛ

від 494.00 грн
Де є
Флюанксол табл. в/о 1мг №100

Х. Лундбек (Данія)

ФЛЮАНКСОЛ

від 443.00 грн
Де є
Труксал табл. в/о 50мг №50

Х. Лундбек (Данія)

ТРУКСАЛ

від 559.50 грн
Де є
Кvadevit-Кlasik_october_2026
Клопіксол табл. в/о 2мг №100

Х. Лундбек (Данія)

КЛОПІКСОЛ

від 371.50 грн
Де є
Клопіксол табл. в/о 10мг №100

Х. Лундбек (Данія)

КЛОПІКСОЛ

від 607.00 грн
Де є

Поширені запитання

Які недорогі товари в категорії Похідні тіоксантену в формі таблеток?

ТОП-3 недорогих товарів в категорії Похідні тіоксантену в формі таблеток:

Які найпопулярніші товари в категорії Похідні тіоксантену в формі таблеток?

Найпопулярніші товари в категорії Похідні тіоксантену в формі таблеток від Аптеки 911:

Скільки коштують товари в категорії Похідні тіоксантену в формі таблеток?

Ціни на товари в категорії Похідні тіоксантену в формі таблеток починаються від 371.50 грн

Похідні тіоксантену в формі таблеток ціна в Аптеці 911

✅ Категорія препаратів Похідні тіоксантену в формі таблеток
✅ Кількість препаратів у каталозі 6
✅ Середня ціна препарату 505.50 грн
✅ Найдешевший препарат 371.50 грн
✅ Найдорожчий препарат 607.00 грн

Раніше ви дивилися

Показати товари

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!