Банер до конкурента 10.26 - Нутрінк

Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах

Товарів: 22
Бренд
Дозування
Форма випуску
Кількість в упаковці
Об'єм
Кому можна Первинна упаковка Спосіб застосування
Взаємодія з їжею
Зберігання
Чутливість до світла
Ознака
Походження
Виробник
Країна виробництва
Заявник
Умови відпуску
Глоду настоянка фл. полім. 100мл

Медлев (Україна)

ГЛІД

від 16.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Тівортін аспартат р-н оральний фл. 200мл

Юрія фарм (Україна)

ТІВОРТІН

від 480.00 грн
Де є

Купуй Українське

Тівортін аспартат р-н оральний фл. 100мл

Юрія фарм (Україна)

ТІВОРТІН

від 331.00 грн
Де є

Купуй Українське

Глоду настойка фл. 50мл

Віола (Україна)

ВІОЛА

від 34.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
AEVit Premium_october_2026
Тонгінал краплі орал. фл. 20мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ТОНГІНАЛ

від 296.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Мілдракор-Новофарм р-н д/ін. 100мг/мл фл. 5мл №10

Новофарм-біосинтез (Україна)

МІЛДРАКОР

від 840.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Тонгінал краплі орал. фл. 50мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ТОНГІНАЛ

від 444.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Мельдін р-н д/ін. 100мг/мл фл. 5мл №10

Інфузія (Україна)

МЕЛЬДІН

від 830.00 грн
Де є
Кралонін краплі орал. фл. 30мл

Хеель (Німеччина)

КРАЛОНІН

від 571.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Вазапрокс-альфа пор. д/р-ну д/інф. фл. 20мкг №10

Ромфарм (Румунія)

ВАЗАПРОКС-АЛЬФА

від 6580.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Пумпан крап. орал. фл. 20мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ПУМПАН

259.00 грн
Де є

Купуй Українське

Саргін р-н орал. 200мг/мл фл. 100мл

Фармак (Україна)

САРГІН

397.10 грн
Де є
Пумпан крап. орал. фл. 50мл

Ріхард біттнер (Австрія)

ПУМПАН

432.30 грн
Де є

Купуй Українське

Тівомакс А р-н оральний 200мг/мл фл. 200мл

Дарниця (Україна)

ТІВОМАКС

від 543.50 грн
Де є
Прескор конц. д/р-ну д/інф. 2,5мг/мл фл. 2,5мл №1

Фармак (Україна)

ПРЕСКОР

від 4096.00 грн
Де є
Форвен р-н орал. фл. 25мл

Біолік (Україна)

ФОРВЕН

373.50 грн
Де є
Неотон пор. д/р-ну д/інф. фл. 1г №4

Альфасигма (Італія)

НЕОТОН

від 4836.00 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою
Мельдекс р-н д/ін. 100мг/мл фл. 5мл №10

Інфузія (Україна)

МЕЛЬДЕКС

995.00 грн
Де є
Кардіоаргінін-Здоров’я сироп фл. 100мл

Здоров'я (Україна)

КАРДІОАРГІНІН

312.50 грн
Де є
Симдакс конц. д/інф. 2,5мг/мл фл. 5мл №1

Оріон (Фінляндія)

СИМДАКС

14006.50 грн
Де є
Водіям:
Дозволено з умовою

Купуй Українське

Тівомакс А р-н оральний 200мг/мл фл. 100мл

Дарниця (Україна)

ТІВОМАКС

426.50 грн
Де є
Глоду настоянка фл. 100мл полім.

Віола (Україна)

ВІОЛА

Немає в наявності
26.40 грн

Поширені запитання

Які недорогі товари в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах?

ТОП-3 недорогих товарів в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах:

Які імпортні товари є в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах?

Імпортні товари в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах:

Які найпопулярніші товари в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах?

Найпопулярніші товари в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах від Аптеки 911:

Скільки коштують товари в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах?

Ціни на товари в категорії Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах починаються від 16.50 грн

Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах ціна в Аптеці 911

✅ Категорія препаратів Препарати для лікування захворювань серця водіям у флаконах
✅ Кількість препаратів у каталозі 22
✅ Середня ціна препарату 1686.47 грн
✅ Найдешевший препарат 16.50 грн
✅ Найдорожчий препарат 14006.50 грн

Раніше ви дивилися

Показати товари

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!