ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА

Міжнародна непатентована назва Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
ATC-код N02BE51
Тип МНН Комбінований
Форма випуску

порошок для орального розчину; 1 пакет з порошком; 10 пакетів з порошком у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад

1 пакет містить парацетамолу 650 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг

Фармакологічна група Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.
Заявник Халеон КХ САРЛ
Швейцарія
Виробник ДЕЛЬФАРМ ОРЛЕАН
Франція
Реєстраційний номер UA/5797/01/01
Дата початку дії 08.07.2021
Дата закінчення строку дії необмежений
Дострокове припинення Ні
Тип ЛЗ Звичайний
ЛЗ біологічного походження Ні
ЛЗ рослинного походження Ні
ЛЗ-сирота Ні
Гомеопатичний ЛЗ Ні
Термін придатності 2 роки

Ціни на ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА

Огляд

ТераФлю Екстра пор. д/орал. р-ну лимон пакет №10

Виробник: Фамар (Дельфарм)

Країна: Франція

Бренд: ТЕРАФЛЮ

2
від 356.20 грн
До кошика Де є

Аналоги ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА

Купуй Українське

Трицитрон Екстра пор. д/оральн. р-ну саше №10

Виробник: Фаркос

Країна: Україна

Бренд: ТРИЦИТРОН

від 209.50 грн
До кошика Де є
Знайшли помилку?
Промокод скопійовано!
Завантаження