Біфіформ

Товарів: 1
Вид:  

З цим товаром купують

Біфіформ – підтримує баланс мікрофлори кишечника.

Біфіформ - джерело корисних бактерій, які природно підтримують баланс мікрофлори кишечника, забезпечуючи його нормальне функціонування. Комбінація із чотирьох штамів корисних бактерій сприяє нормалізації кількісного складу корисних бактерій мікрофлори кишечника.

Показання до застосування

Рекомендують для підтримки нормального функціонування ШКТ та мікрофлори кишечника під час та після прийому антибіотиків. Удосконалена пробіотична формула спеціально розроблена для мінімізації побічних реакцій, спричинених атибіотикотерапією.

Біфіформ може бути рекомендований особам з непереносимістю лактози, а також жінкам у період вагітності та годування груддю.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів продукту. Перед вживанням слід проконсультуватись із лікарем.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці в сухому місці за температури не вище 25 °С.

Зверніть увагу!

Опис препарату Біфіформ на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!