Замовляйте на сайті – сплачуйте карткою єПідтримка в аптеці

19 січня 2022 Замовляйте на сайті – сплачуйте карткою єПідтримка в аптеці
Сьогодні, 19 січня Кабінет Міністрів України погодив розширення програми єПідтримка. З 24 січня гроші, отримані за цією програмою, вакциновані українці, якім вже виповнилось 60 років, зможуть витратити на придбання ліків. Щоб скористатися цією можливістю, потрібно встановити застосунок Дія та відкрити безготівковий рахунок у банку для отримання 1000 грн. Нагадуємо, що єПідтримка на ліки літнім українцям залишається цифровою, тобто розрахунок можливий лише карткою. 
 
Придбати за отриману «віртуальну тисячу» можна буде безрецептурні та рецептурні препарати, які включені до Держреєстру лікарських засобів.
 
Надаємо відповіді на найактуальніші питання, пов'язані з карткою єПідтримка:
 
●  Чи можна провести оплату карткою на сайті apteka911.ua?
 
Так, на сайті apteka911.ua є можливість оплати карткою єПідтримка. Передоплата на сайті можлива для усіх способів доставки: самовивіз, доставка Новою та Укрпоштою. Однак, зверніть увагу, якщо у вашому кошику на сайті є рецептурні препарати, то ви не можете зробити передоплату з доставкою Новою поштою або Укрпоштою.  Також ви можете забронювати потрібні ліки на сайті та оплатити їх карткою єПідтримка в аптеках Аптечної мережі 9-1-1, Аптеки Оптових Ц.., Аптеки Низькі Ц…№1, Перша Аптека у вашому місті.

●  Мої батьки не мають телефону з безконтактною оплатою. Як їм сплатити за ліки з картки єПідтримка?

Деякі українські банки вже почали видавати пластикові картки єПідтримка. Ваші батьки можуть оформити картку у відділенні банку або замовити її онлайн з доставкою Новою поштою.

Які товари можна придбати за програмою єПідтримка?
 
Можна придбати будь-які ліки. Але зверніть увагу: якщо препарат рецептурний – його можна придбати за рецептом, що виписав лікар.

●  Якщо замовлення оформлене з доставкою поштою, чи зможу я розрахуватись своєю карткою єПідтримка у застосунку пошти / при отриманні замовлення на пошті? 
 
На жаль, ні. Оплата не буде успішною, бо у такому разі кошти сплачуватимуться пошті, а не аптеці. Ви можете оформити доставку на нашому сайті з передплатою.

●  Якщо сума покупки понад 1 000 грн? Чи можна доплатити готівкою?
 
На жаль, ні. Сума покупки має складати до 1 000 грн. Якщо ви оформили замовлення на суму понад 1000 грн, в аптеці можна буде його скоригувати.


Чекаємо на ваші замовлення на нашому сайті apteka911.ua. Бережіть себе та будьте здоровими!
Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!