Оставить отзыв

Защитный код
Неверно введен код

Саня 26 мая 2022
Хочу подякувати хлопцям з аптеки 4 по вулиці Небесної сотні 30, що на Софіївській Борщагівці за гарну роботу. Доводилось звертатись і в дні гарячих подій, і зараз, коли вже тихо. Радує ввічливість, професіоналізм і бажання допомогти. Дмитро і Денис, ви кращі!
Аптека 9-1-1 Доброго дня. Дякуємо Вам, що знайшли час поділитися приємним враженням. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Ирина 26 мая 2022
Вітаю! Дуже рада, що ваш сайт відновив роботу. З початку війни було важко знайти життєво необхідні ліки. Ніколи б не подумала, що доведеться стикнутися з цим. В такі моменти розумієш наскільки цінні послуги, які раніше ти вважав за належне. Від щирого серця вдячна вам за вашу роботу!
Аптека 9-1-1 Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Лилия 26 мая 2022
Заказываю в первый раз и приятно удивил сервис, как только что-то не так, пытаются как-то исправить или помочь решить проблему. Очень приятно за звонки и заботу консультантов!
Аптека 9-1-1 Здравствуйте, Лилия! Приносим Вам извинения за доставленные неудобства. Благодарим Вас, что Вы не пожалели времени написать нам. Мы искренне рады, что смогли помочь, в решении данного вопроса! Желаем Вам крепкого здоровья!
Юлия 23 мая 2022
Очень понравилось обслуживание. Быстро и качественно Аптека на Палладина, советую👍
Аптека 9-1-1 Добрый день, Юлия. Благодарим за Ваш отзыв, желаем Вам и Вашим близким крепкого здоровья!
Антон 23 мая 2022
Отличная аптека на Палладина, в наличии были все нужные препараты. Отзывчивый персонал, смогли помочь в выборе. Очень доволен
Аптека 9-1-1 Добрый день, Антон. Спасибо за Ваш отзыв, желаем Вам и Вашим близким крепкого здоровья!
Віталій 22 мая 2022
Спасибо за вашу работу. Очень приветливыйи отзывчивый персонал. Являюсь постоянным клиентом
Аптека 9-1-1 Добрый день. Благодарим за Ваш отзыв, желаем Вам и Вашим близким крепкого здоровья!
Сергій 22 мая 2022
Аптека на Паладіна. Аптека чиста, світла, затишна. В аптеці дуже привітні та фахові фармацевти, завжи допомагають порадою. Також зручно що можна замовити або забронювати ліки, які важко шукати. Окремо хочу висловити завідувачц за чуйне відношення та вископрфесійне вирішення мого питання по забеспеченню мене ліками (інсулін) за державною програмою. Дякую! Слава Україні 🇺🇦
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Сергій. Дякуємо Вам, що знайшли час поділитися приємним враженням. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Лілія 20 мая 2022
Хочу відзначити роботу провізора Олесі - м.Ужгород, вул.Капушанська. Завжди привітна, з посмішкою, пропонує можливі варіанти. Варіанти дієві👌. Це гарний сервіс, дякую!
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Лілія. Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Артем 12 мая 2022
Живу поруч, то досить часто відвідую аптеку на Паладіна 18/30 на академмістечку. Хочеться просто подякувати колективу та, особливо завідувачу,за їхню роботу, особливо у цей складний для всієї країни час. Майже завжди є необхідні ліки, завжди сяють вітрини. Приємно радує швидкість обслуговування, 5+. По можливості, знайомим рекомендую звертатись до цієї аптеки. Миру 🙏
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Артем. Дякуємо Вам, що знайшли час поділитися приємним враженням. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
ИРина 11 мая 2022
Хочу поблагодарить аптеки оптовых цен в г. Горишние Плавни. Мы сами их Харькова (бежали от войны) , и постоянно пользуемся услугами этой сети. По приезду обращались в аптеки по ул. Героев Днепра - девочки-сотрудницы - очень вежливые и подскажут и помогут, что именно из лекарств нужно купить. Очень терпиливые. Спасибо за Ваш труд, ребята, сейчас чуткое, вежливое отношение к клиентам - очень ценно. Постоянные клиенты))))
Аптека 9-1-1 Добрый день, Ирина. Благодарим за Ваш отзыв, желаем Вам и Вашим близким крепкого здоровья!
Промокод скопирован!
Загрузка
Напишіть нам, ми онлайн!