Кардонат L-карнітин

На сайті немає в наявності товарів з торговою назвою «Кардонат L-карнітин»

Кардонат L-Карнітин - амінокислоти та їх похідні. Код АТХ А16А А01.

Показання до застосування

Первинна (вроджена) недостатність карнітину.

Вторинна недостатність карнітину.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Побічні реакції

З боку нервової системи - нечасто: головний біль. Частота невідома: судоми, запаморочення.

З боку серця - частота невідома: з відчуття серцебиття.

З боку судин - нечасто: артеріальна гіпотензія, артеріальна гіпертензія.

З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння - частота невідома: задишка.

З боку шлунково-кишкового тракту - часто: нудота, блювання, діарея, біль у животі. Нечасто: дисгевзія, диспепсія, сухість у роті.

З боку шкіри та підшкірної тканини - нечасто: аномальний запах тіла. Частота невідома: свербіж, висипання.

З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини - нечасто: м’язові спазми. Частота невідома: міастенія, м’язова напруга.

Загальні розлади та реакції у місці введення - нечасто: біль у грудях, аномальні відчуття, пірексія.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Тератогенної дії у доклінічних дослідженнях левокарнітину не виявлено. При застосуванні найбільшої досліджуваної дози 600 мг/кг маси тіла у тварин відзначали статистично незначне збільшення частоти постімплантаційної загибелі плода на ранніх термінах вагітності. Значущість цих результатів для людини невідома.

Адекватних клінічних досліджень з участю вагітних жінок не проводили. У період вагітності лікарський засіб слід застосовувати у випадку, якщо користь від його застосування для жінки переважає потенційний ризик для плода.

Період годування груддю

Левокарнітин – звичайний компонент людського молока. Застосування левокарнітину матерям, які годують груддю, не вивчали. У період годування груддю лікарський засіб слід застосовувати у випадку, якщо користь від його застосування для жінки переважає потенційний ризик для дитини, спричинений надмірною експозицією карнітину.

Фертильність

У клінічних дослідженнях не було виявлено негативного впливу на фертильність.

Діти

КАРДОНАТ L-КАРНІТИН можна застосовувати дітям (доношеним та недоношеним новонародженим) з першої доби життя

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Передозування

Передозування або тривале застосування левокарнітину може призвести до діареї. Левокарнітин легко видаляється з плазми крові шляхом діалізу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не можна виключити взаємодії між левокарнітином та препаратами кумарину. У дуже рідких випадках повідомляли про збільшення міжнародного нормалізованого відношення (МНВ) при одночасному застосуванні левокарнітину з препаратами кумарину. У разі одночасного застосування цих засобів слід здійснювати моніторинг МНВ або проводити інші тести на коагуляцію щотижня до стабілізації та щомісяця у подальшому.

Одночасне застосування левокарнітину із засобами, що індукують гіпокарнітинемію через посилення виведення карнітину нирками (наприклад, вальпроєва кислота, проліки, що містять півалонову кислоту, цефалоспорини, цисплатин, карбоплатин, іфосфамід), може зменшити його рівень.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Кардонат L-карнітин на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!